SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553134

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
??? O co tu k...a chodzi!?
PS.To i tak krócej niż 2 lata za mandat.

Zmieniony przez - scooter11 w dniu 2009-12-28 10:07:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 185
o to chodzi ze jezeli twoje postepowanie zostało przerwane i zakonczone to zdajesz od nowa testy wszystkiez!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 554
Napisałem wcześniej, że prawdopodobnie tak będzie bo dostałeś list z komendy, że postępowanie zakończone. Scooter został odwieszony i ma wyznaczony termin MS ponieważ nie odesłali do niego papierów można powiedzieć że miał szczęście
Krystek070 przynajmniej nie musisz czekać dwa lata, jak najszybciej złóż papiery ponownie. Masz teraz tą przewagę, że wiesz już jak wygląda TWO i TSF i możesz się jeszcze lepiej przygotować, powalcz o jak największą ilość punktów bo później to ma duże znaczenie czy Cię przyjmą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 185
papiery zanosze migiem w najbliższy roboczy piątek:) a co do testu sprawościowego to zdawałem juz go dwa razy za pierwszym razem chciałem isc do słuzby kandydackiej ale po zdanych testach wku mnie udupiło:P heh nie zgodzili sie:P a drugi raz to z tym mandatem hehe ale dostałem szanse walczyc dalej wiec walcze wytrwale:P



Zmieniony przez - krystek070 w dniu 2009-12-28 11:08:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 554
Próbuj aż do skutku tylko staraj się przygotować do każdego etapu jak najlepiej, żeby uzyskać jak największą ilość punktów

A teraz ja mam pytanie jestem jednym z tych którzy dostali się do służby 31.12.2009 KWP Rzeszów i natrafiliście może gdzieś na informację kiedy jest przewidywany najbliższy pobór na szkółke? nie mogę znaleźć tej informacji, mam nadzieję że dam radę ciągnąć dwie rzeczy naraz czyli szkółka policyjna i studia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 185
damnianos powiedz mi,a jak było z tobą,tez długo walczyłes czy wszsytko za pierwszym razem bez zadnych problemów??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 554
Więc tak: dokumenty złożyłem gdzieś w połowie maja br. kolejność poszczególnych etapów rekrutacji była taka jak wszędzie
-spotkanie informacyjne
-18 lipiec tsf(33pkt) i two(32pkt) w Katowicach
-11 wrzesień MS(47pkt)
-9 październik WZ(55pkt)
-złożenie ABO
Badania lekarskie i komisję miałem niedawno i otrzymałem orzeczenie ZDOLNY DO SŁUŻBY.
Łącznie zdobyłem 177 punktów za wszystkie etapy (+10 za wykształcenie ponieważ studia teraz robie)

Wynik mam dość dobry i jak widać liczba punktów ma kluczowe znaczenie na przyjęcie do służby więc jak komuś na prawdę zależy to da radę się dostać
Przygotowywałem się do każdego etapu jak najlepiej potrafiłem i jakoś się udało, jak podejdziesz do sprawy poważnie to też dasz radę.
Jutro mam jeszcze dowieźć część "B" z kwestionariusza osobowego, zdjęcia i jeszcze świadectwa pracy. Zobaczę może jutro się dowiem kiedy jest pobór na szkółkę to dam znać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
Czy ma może ktoś zestaw odpowiedzi do aktualnego TWO? Znalazłem na forum, ale jest 310, a jak wiadomo w tescie jest 420...
Prosze o nie-usuwanie mojego posta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 185
tez jestem na studiach i teraz zaczyna sie sesja wiec bedzie troche mniej czasu na przygotowanie ale jakos sie przygotuje zeby dostac sie wrescie do tej policji:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 554
mitar89 poszukaj bo testy(420 pytań) były wrzucane już wiele razy
nie wiem czy dobrze pamiętam zobacz na stronę 232 chyba tam jest link.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium