SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553168

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Raczek, punkty preferencyjne dostaje się za np ukończoną szkołe(tu nie mam pojecia po co Ci lekarz medycyny pracy)
różnego rodzaju kursy np. strzeleckie, uprawiane sporty walki itp(certyfikaty ukończenia,świadectwa itp wydają Ci jednostki w których te kursy robiłeś,tu również nie mam pojęcia po co Ci lekarz medycyny pracy
Prawko kat C (robi się w WORD,dokument wydaje prezydent miasta, tu również nie wiem po co Ci lekarz medycyny pracy

podsumowując,też nie bardzo wiem o co Ci chodzi.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
witajcie po długiej przerwie. TSF i TWO mam już za sobą 29 czerwca dzwoniłam w sprawie MULTI i nie jest za ciekawie mam dopiero 19 sierpnia. moje odczucia po TSF dla kobiet i nie tylko. jak traficie na normalnego egzaminatora to macie już 70% szans na zdanie, kolejne 30% zależy już tylko od was samych.
u mnie w grupie na 20-25 kobiet zdało 3 wszystkie u tego samego egzaminatora. a drugi doczepiał się głupot tzn.
- za nisko podnoszona noga przy pokonywaniu skrzyni (tzn. jak pokonujecie ją na brzuchu.)
- chwycenie rękoma za krótszy bok skrzyni
- krzywo lub za mału umiejętnie zrobiony przewrót w tył lub w przód ( to na czym mnie oblali za pierwszym razem)
- nie oderwanie pleców w całości przy brzuszkach

jeden egzaminator nie zwróci uwagi na taki szczegół inny za taki szczegół obleje.
Życzę wszystkim powodzenia.

Zmieniony przez - basiczek18 w dniu 2009-07-08 16:46:21

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 98
basiczek 18 o co chodzi z tym przeskakiwaniem przez skrzynie,tzn.za nisko uniesiona noga?Nie można po prostu wskoczyć tyłkiem na skrzynie i zeskoczyc z drugiej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Aksza-Tak jak piszesz można zrobić.Trzeba po prostu całym ciałem pokonać górną granicę skrzyni.Chyba chodzi o pokonywanie jej na brzuchu.Jeśli ktoś leżąc na skrzyni ciągnie nogi tam ,gdzie skrzyni już nie ma,to ciągnie je najpewniej poniżej górnej krawędzi skrzyni.Dlatego przy pokonywaniu jej na brzuchu,najlepiej nogami zrobić tzw. "kołyskę",aby nie było to uznane za błąd.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-07-08 17:11:51

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 102
witam wszystkich serdecznie :) ja mam TSF i TWO 23 sierpnia w Katowicach o godz. 11.00 jest ktoś może kto też tak ma ? to niech pisze moje gg 10433009 jak się przygotowujecie do TSF ? ja taki tor przeszkód robie sobie na podwórku z wszystkimi elementami (które pożyczyłam od szkoły) i nie wiem czy to coś da... prosze piszcie jak się przygotowujecie. a tak wogóle to jak należy się ubrać na ten TWO ? jakoś elegancko? bo ja nic nie wiem a na TSF można mieć krótkie spodenki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Witaj Tyśka-Co do pytań o strój to chyba chcesz mieć bana,bo chyba ze dwie najwyżej strony wcześniej było o tym pisane jak na TWO się ubraćCzytanie wstecz się kłania...A nie same zadawanie pytańNa TSF dziewczyny które widziałem,były zarówno w spodniach dresowych,jak i w spodenkach,więc wybór należy do Ciebie.Rzucanie piłką trenuj,bo najwięcej pań na tym odpada...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7195
"basiczek18"
TSF i TWO mam już za sobą 29 czerwca dzwoniłam w sprawie MULTI i nie jest za ciekawie mam dopiero 19 sierpnia


z twojego postu zrozumiałem, że zadzwoniłaś 29 czerwca do KWP i wyznaczyli ci termin MS na 19 sierpnia...i czym się martwisz?
jaja sobie za przeproszeniem robisz?

Ja miałem 27 czerwca TWO i TSF (Szczytno 8:00) i zadzwoniłem także 29 czerwca w sprawie MS do KWP Radom i wyznaczono mi termin 22 września...

Nie ma się czym przejmować, że długo, podobno chłopaki z KWP Białystok czekają jeszcze dłużej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7195
Zmieniony przez - harlesden w dniu 2009-07-08 23:44:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106
witam wszystkich serdecznie
przebrnęłam przez temat co pewnie sprawi że słaby będzie ze mnie bardzo dumny
chciałam poinformować że papiery można wysłać drogą pocztową do KWP (ktoś zdaje się wygrał flaszkę ;) ) ja tak uczyniłam i na drugi dzień po wysłaniu dokumentów dzwoniła pani z kadr z terminem na TWO i TSF i prośbą o odbiór skierowania do tego czasu.Mieszkam ok 50km od Opola więc trochę szkoda mi było brać dzień urlopu na zawiezienie papierów skoro była możliwość wysłania pocztą

tyska90 ja mam testy 22 sierpnia w Katowicach :) będziesz dzień po mnie

Poza tym świetny temat,dzięki wszystkim za rady i testy które ściągnęłam.zasiadam do nauki i ćwiczeń.jeżdżę codziennie na rowerze do pracy więc jakąś tam kondycje posiadam mam nadzieję że nie będzie tak źle
bardziej mnie martwi wzrost bo mam go tylko 160cm
czy czasem tego się nie doczepią
pozdrawiam serdecznie i zaciskam kciuki za kandydatów

Zmieniony przez - uskad w dniu 2009-07-09 09:11:14

KWP Opole

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
słaby 56
Przeryłem cały temat i nie znalazłem.
Jeśli możesz napisz na jakim konkretnie ciśnieniu Cię uwalili, bo mnie też czasami skacze i tak myślę że może trzeba zaczęć coś z tym robić skoro się tego tak skrupulatnie czepiają.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium