SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553162

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Moim zdaniem takie patologie jak szukanie haków na pracownika można znaleźć i w cywilu. W każdej pracy będą rozumni ludzie i młoty, nigdzie nie ma idealnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 351
dzięki chłopaki za obronę hihihih:) co do budownictwa... to tylko nadmienię ze jestem po budownictwie... nieźle kolega trafił... i jestem także magistrem politologii... i jakoś nie mam wymarzonej pracy.... wiec nijak ma się to do tego co kolega napisał.... wiec czy się to komuś podoba czy nie będę walczyć o prace w Policji...bo wiem ze warto:) ps. i niekoniecznie trzeba chodzić po ulicach... no chyba ze ktoś ma wykształcenie zawodowe... i marzą mu się Opeki! osoba z wyższym wykształceniem może awansować, wykonując dobrze swoje obowiązki:)

nina28

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
A teraz link dla osób które się dostały i idą do szkoły w Katowicach. polecam :)

ww6.tvp.pl/19824,20090813924673.strona

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 351
GoldenBoj to co piszesz to jakaś masakra! u mnie w sobotę na tsf nie zdała ani jedna laska.... tylko 2 dziewczyny pokonały cały tor.... jedna miała 1.47 a druga czyli ja 1.48.... no max.... wiesz to jak czwarte miejsce na podium.... ale jestem w szoku ze nie zaliczył Ci tego o 1 setną....to dopiero boli...trzymaj się i czas zapisać się na poprawkę:)

nina28

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 364
W tamtym tygodniu mialem testy tsf i two po testach okazalo sie ze sa problemy z komputerem i wyniki beda nastepnego dnia.Prowadzaca egzamin two powiedziala ze wyniki bede w internecie ale nie moge ich nigdzie znlazezc.Ktos wie gdzie moga byc.Jak cwiczenia wykonywac zeby przygotowac sie do rzutu pilka lekarska??

Zmieniony przez - mariuszz2 w dniu 2009-10-26 18:02:10

Zmieniony przez - mariuszz2 w dniu 2009-10-26 18:06:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
Devoniusz: "dostanie się do Policji to nie jest przejaw jakiejś wysokiej ambicji"

a to ciekawe...
Jakoś dziesiątki osób z tego forum mają taką ambicję, starają się, a jednak mało komu się to udaje.

Piszesz tak, jakbyś sam przystąpił do takich testów, zrobił je od niechcenia i za pierwszym podejściem został przyjęty do służby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
do pomocna11 jak masz jeszcze te testy do wislij mi je na email [email protected] wielkie dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 351
ja zdawałam two w sobote i prowadzący powiedział zeby o wyniki dzwonic do opiekuna we wtorek. jak wyszlismy z TSF to wywiesili wyniki na tablicy... wiec bałagan... moja rada zadzwon do swojego opiekuna, powinien znac wyniki:) pozdro

nina28

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 351
mariuszz2 jeśli chodzi o rzut piłką lekarska to przede wszystkim musisz wzmocnić siłę w rękach... ja tez miałam problem bo jestem niska i wiadomo jak to kobieta... mniejsza siła... ale pochodziłam na siłkę i spoko dałam rade:) wiec ćwicz ręce!

nina28

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 307
Witajcie. Nina gdzie miałaś TWO i TSF. I czy już wiesz kiedy będziesz miała Multi-dzwoniłaś już. Chodzi mi ile się teraz czeka na Multi po TWO i TSF. Najlepiej gdyby ktoś odpowiedział co zdaje w Katowicach. Pozdro.

Każdy sądzi swoją miarą.
Zanim więc wydasz o kimś opinię, zastanów się, czy nie piszesz o...sobie.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium