SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553177

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
"...czy ktoś z Was orientuje się czy po przyjęciu do służby już po szkółce i zatrudnieniu w konkretnej komendzie (którą wybiera się juz na etapie skladania papierów)"

wyjątkiem jest Warszawa tam na start jak tylko się dostaniecie podpisuje się umowę lojalnościową że przez 3 lata będziecie służyli w tej jednostce.

P.S nawet nie zauwazyłam że ta tabelka z liczbą etatów zniemiła się jeszcze bardziej jak pamiętam do służby kandydackiej było 220 etatów a do naszej procedury 799 a teraz do kandydackiej zostało 197 etatów a u nas podwyższyli do 823

Zmieniony przez - basiczek18 w dniu 2009-12-16 16:06:58

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 364
Mam takie pytanie.Zdawalem egzaminy tsf i two niestety nie zdalem tsf i nie zlozylem oswiadczenia w ciagu 60 dni o ponowne wyznaczenie terminu tsf.Teraz musze skladac dokumenty od nowa.Tylko ze musze poczekac pol roku.I teraz nie wiem czy to pol roku musze odczekac od niezdanego tsf czy od momentu kiedy zlozylem dokumenty do policji???
...
Napisał(a)
Usunięty przez słaby 56 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Zadziorek:
Co do przywiązania do danej jednostki i ewentualnych przenosin, wyróznianie się w słuzbie mozna rozumiec dwojako, na plus i minus;) Wydaje mi sie ze tu sprawa sie komplikuje, wedlug tego co napisales, bo jak sie wyrozniasz negatywnie to dowódca chetnie by sie ciebie pozbyl, z kolei wyroznianie sie na plus i dzieki temu mozliwosc przenosin moze sprawic ze dowodca nie bedzie mial ochoty pozbywac sie dobrego policjanta.

Ten sposób rozumowania kwalifikuje się jako "wrodzone predyspozycje do służby w Policji"

(...) zeby sie nie napalac na prace za biurkiem po potrzebują ludzi na ulice, a za biurka biorą zwyklych urzedników, jak to ujęla takie stanowiska są ucywilniane (prawie jak ucywilizowywane;))

Jest przyjęte (tzn. jest przepis), że zaczyna się w prewencji. Policjantów za biurkami potrzebują i nie ucywilnią stanowisk w np. w komórkach dochodzeniowych, czy sztabowych. Ale to, że na głowę się nie leje w robocie nie znaczy, że jest to praca łatwiejsza niż na ulicy...

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 338
Transi, jak to mawiają mądrzy ludzie, służba nie drużba.

Jutro mam miec wyniki z MS i się okaże czy potwierdzą sie moje wrodzone predyspozycje:)

Ta dyskusja nieco odbiega od tematu testów i egzaminów, ale troche o nie zachacza,tak czy owak wydaje mi się ze jest mnóstwo możliwych scieżek rozwoju kariery w policji, również w prewencji, czy w pokrewnych służbach, tyle ze trzeba swoje odpracowac niekoniecznie w taki sposób jaki by się chciało, zeby zdobyc doswiadczenie, tak jak w innych zawodach.

Gdybym sie dostal do policji, i stwierdzono by ze bardziej nadaje sie dzieki wrodzonym predyspozycjom wlasnie do pracy w prewencji, to mysle ze bym nie rozpaczal, ale wydaje mi sie ze praca np. w dochodzeniówce jest ciekawsza, nieschematyczna, niosąca ze sobą więcej wyzwań.
Po obejrzeniu setek filmów i seriali o przygodach dzielnych a czasem nie dzielnych policjantów mogę miec troche wypaczony obraz tej pracy, w praktyce wyglada to pewnie inaczej ale po części ma to pewnie pokrycie z rzeczywistością.

Zmieniony przez - zadziorek w dniu 2009-12-17 13:54:02

xyz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
Pół roku od złożenia dokumentów w policji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 338
Basiczek, dogrzebalem sie do tabelki z wakatami wklejonej wczesniej przez Ciebie, wychodzi na to ze przybylo po 20 pare miejsc w Krakowie i Katowicach, reszta bez wiekszych zmian.
Gdybyś miala wolną chwile to ponawiam prośbe o info na czym mniej wiecej polega przenoszenie papierów do innego województwa.

xyz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
musłiałam przegapić twój post. przenoszenie dokumentów do innego województwa polega na napisaniu podania o przeniesienie z uwzględnieniem awoich aktualnych poczynań w rekturacji ( na jakim jesteś etapie) ile osiągnąłeś punktów i powodu dla którego chcesz przenieść się do innego województwa. pismo piszesz do Komendanta Wojewódzkiej Policji tam gdzie chcesz się przenieść. jeżeli odpisze ci że pozytywnie rozpatrzyli twoje podanie wtedy twoje dokumenty Komenda wysyła do nowego woj.

zadziorek napisz jak ci poszło na MS :)

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Usunięty przez słaby 56 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10

Anila85

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium