SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog ] KONIU - a dałem fotę na 79str. ;-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
LCD Panorama = Subaru
CRT = Seicento
w takim wypadku ofkors

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
No to w sumie nie mamy o czym dyskutować .

Zostańmy każdy przy swoim zdaniu .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
nie jest chyba ze mną aż tak źle,
dziś się dowiedziałem, że mam za małą głowę w stosunku do reszty.

ogólnie straszne zakwasy mam na nogach po przysiadach,
klatkę robiłem już 100kg w serii, także powoli wychodzę na prostą.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Koniu - to odpuszczasz te nogi czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
odpuszczam, odpuszczam.

w****iam się trochę ostatnio bo nie mogę kurtki skórzanej na mnie znaleźć, w plecach i łapach zawsze za ciasne. ;/

btw powie mi ktoś kto się zna na monitorach, czemu jak się zacząłem bawić ustawieniami(gra spieprzyła mi rozdzielczość), to na monitorze widzę tylko tapetę i nic więcej, sytuacja zmienia się tylko gdy wyłączę monitor w laptopie a 24 ustawiam jako główny, jak temu zaradzić?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9052
nie spij;D
cwiczysz cos jescze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
ta,
od listopada 2x bjj + 2x boks + 1x mma + 1x klata na siłowni / tydzień.
trza za******lać, bo strach po ulicach chodzić.


pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-10-27 19:02:15

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9052
no widzisz mozna?
no mozna

tylko troche checi:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ważne, że klata ćwiczona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2377
Przeczytałem wszystkie Twoje blogi. Kupa śmiechu :P, ale też podczas masowania kawał dobrej roboty ;].

P.S. Jaki masz nick na bf?:D Albo wyślij link do testów na bf, chciałbym poczytać i tam :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny - cel sila

Następny temat

Mój Plan Treningowy co o nim sądzicie??

WHEY premium