SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog ] KONIU - a dałem fotę na 79str. ;-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
Nie lubię określania się jako mezo, endo, ekto , czy tez procenty z dupy np. "70% ekto -30% endo", gdzie i tak każdy twierdzi, że jest pokrzywdzony przez los.
Wycinam się tak samo łatwo, jak łapię masę - i tłuszczową i mięśniową, granica kcal, pomiędzy czystym mięsem, a zalewaniem się jest bardzo cienka, a kalorii by coś ruszyło muszę dowalić naprawdę sporo. Gdy nie ćwiczę, momentalnie spadam, ale bf trzymam zazwyczaj na tym samym poziomie.


Ciężki dzień za mną.

edit 2: idę na wódkę.

pzdr/


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-07-09 19:37:33

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
to sie nazywa zdrowe podejście do sprawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 278 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13374
"Nie lubię określania się jako mezo, endo, ekto , czy tez procenty z dupy np. "70% ekto -30% endo", gdzie i tak każdy twierdzi, że jest pokrzywdzony przez los.
Wycinam się tak samo łatwo, jak łapię masę - i tłuszczową i mięśniową, granica kcal, pomiędzy czystym mięsem, a zalewaniem się jest bardzo cienka, a kalorii by coś ruszyło muszę dowalić naprawdę sporo. Gdy nie ćwiczę, momentalnie spadam, ale bf trzymam zazwyczaj na tym samym poziomie. "


dokładnie tak samo zachowuje się mój organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
na***al,em sie aj zloto xD


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
hahahah xD bez kitu najlepszy blog na całym forum Koniu dostarczasz ludzią tutaj w **** śmiechu :P

właśnie gdzieś czytałem że na studia śmigasz gdzie ? jesli mozna wiedzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
Dzień 48, 49, 50, 51, 52:

Tydzień niby zalatany, a w sumie nic nie robię szczególnego,
może poza wczoraj, gdy w ulewę złaziłem pewnie z 20km po Olsztynie,
wieczorami, jakieś filmy, spacer, lub wódka, czyli tak jak powinno być.

Dieta:

Nie pamiętam co jadłem w poszczególne dni,
w każdym razie, jem po domowemu, z akcentami zdrowego żarcia, o.
A to jakieś kanapki, a to pizza, czy normalny obiad,
raz dziennie np pieczona pierś, czy kotlety, które ostatnio pokazywałem.


Niedzielny obiad




Kanapeczki




3 ulubione mięska do kanapek – polędwica łososiowa, żywiecka z morlin, salami węgierskie





Trening: wolne

Nie ćwiczę, nie chce mi się.

Suplementy:

Syntrax Nectar trufla

Z mlekiem i miodem na wypasie.

Nectar




pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
48, 49, 50, 51, 52

Po wpadce z Matriksem Syntraksa i tak już NIGDY nic nie kupię .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
jak samopoczucie???

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
Toruń(Bydgoszcz), Gdańsk, Warszawa - na dietetykę.

Do Torunia mnie wezmą raczej, do Warszawy na pewno nie , do Gdańska też jestem na straconej pozycji, bo na rozszerzeniu mam tylko biologię pisaną, a najbardziej chciałbym do Gdańska właśnie, więc gdybym się nie dostał, to w 2 rekrutacji złożę papiery na chemię czy podobny kierunek na UG, przeczekam rok, poprawię maturę z chemii na rozszerzeniu i jeszcze raz na AM będę składał papiery.


jak samopoczucie???

a dziękuję,
jak młody bóg(pomijając kaca i brak apetytu), jak zwykle po wódce.
Z resztą już 2 raz zauważyłem, że gdy czuję się przemęczony przez kilka dni, a potem sobie popiję, to przemęczenie znika, serio.


pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-07-10 09:32:09

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
Masz zdrowie przyjacielu

Ja po wódce dzień wycięty ale zauwazyłem pewną prawidłowość im więcej wypije tym lepiej się czuję

Dietetyka fajny kierunek z chemii byłem kozak ale biologii w ogóle nie miałem więc to mnie raczej dyskwalifikuje

Ale życze powodzenia

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny - cel sila

Następny temat

Mój Plan Treningowy co o nim sądzicie??

WHEY premium