SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog ] KONIU - a dałem fotę na 79str. ;-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
Pamiętam

z Wodynem było ugadane, że nie mogę poza Treningiem(jeszcze wtedy nie było podziałów takich jak teraz) pisać, nawet jak fotki dawałem to chyba w treningu, a Wodyn przenosił.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no bylo cos ze tylko w treningu

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
pittbul jestem jednym z najbardziej hardgainerow jakich znam
Przykladowo w 3 klasie gimnazjum jak wazyla nas pielegniarka to na 12 chlopakow bylem najlzejszy To tak na marginesie. Zreszta wyobraz sobie chlopaka 53-55 kg 180 cm wzrostu i wszystko jasne, gdybym mial skaner to bym wrzucil jakas fotke z albumu gdzie ja jestem 2 lata temu to bys sie zdziwil jak taki koles moze przezyc jak wiatr troche mocniej wieje na dworze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
Dzień 32:

Leżę przed komputerem, gram w FM'a, co jakiś czas wyjdę na balkon zapalić,
oglądam filmy i śledzę jak mi się kasa mnoży na bet-at-home,
zbieram na 42” plazmę na studia, mam na razie jakieś 10%
Miałem iść na trening, ale wybrałem film.
“Ondskan”, polecam, jeden z lepszych spośród ostatnio oglądanych.

Pierwszy raz od x czasu padało.




Dieta:

Dziś już w miarę trzymana , bez żadnych wyskoków,
tylko teraz popijam Redd'sika, a zaraz idę po M&M'sy,
Może na mecz z 4 breezery wezmę.

1.płatki owsiane, białko.
2.karkówka.
3.8 jajek, pierś, warzywa, oliwa(“naleśniki”)
4.M&M'sy, białko.
5.białko.

Znów te szare śniadania...




Mięsko na dziś




Przyprawy




”Naleśnik”




Trening: regeneracja

Suplementy:

Nic nie biorę jeszcze.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15780
faktycznie śniadanie szare... na tym zdjęciu to pogoda za oknem też szara ...

trening sobie odpuściłeś, czyżby regeneracja ??

W sumie to ostro ostatnio dawałeś i efekty widać.

U mnie tez trochę padało, i też na balkon wychodziłem
dlatego tak dla równowagi to też i zdrowo żyć się staram.

Test w sumie fajny zrobiłeś, bez fanatyzmu. Luzu trochę było, ale czytając ostatnie twoje wpisy to mam wrażenie, że i tak trochę zmęczony jesteś.

A teraz zastanawiam się nad jakimś filmem, zobaczę co mam i chyba coś obejrzę dla relaksu.

Ostatnio Lejdis widziałem i nawet spodobał mi się ten film. Po reklamach myślałem, że będzie zupełnie inny, jakieś ostre jazdy damsko-męskie, ale film okazał się nawet zabawny, momentami głebszy i ruszający.

No i w kinie na "Zdarzeniu" ostatnio byłem. Podobał mi się film. Ogólnie lubię filmy tego hinduskiego reżysera (6 zmysł, znaki, itd.)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Sandwich nie wiem czy zauwazyles, ale np Konik mi pojechał po kapciach jak robil 1 wpis, wiec nikt nikomu nie wchodzi w pupe.
Po prostu oceniam to co widze, a ze nie ma priorytetu wygladac jak spaslak , tylko elegancko tak zeby sie dobrze czul to jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i racja, kazdemu podoba sie inna sylwetka, teraz z punktu widzenia mojego spaczonego kobiecego gustu, Koniu robi sie przystojniejszy. Mi tez podobaja sie sylwetki idace bardziej w strone fitness a nie kulturystyczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
jeszcze żeby kolega Sandwich wyglądał kulturystycznie...

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
btw napisalem temu , iz widze ostatnio ze masz taka bojowa nature raczej i ujawniasz to na forum


100 % racji tez to zauwzylem, ze w kazdym tescie wypowiadasz sie negatywnie. To ze masz inne poglady niz inni nie czyni Cie 'super fajoskim wieprzem' skoro tak jak sam mowisz, ze chcesz miec masywna sylwetke a koniu poki co chce miec wyrzezbiona i to powinienes uszanowac. Przeciez sam pisales ze kazdy jest inny i ma swoje priorytety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Koniu - ale Ty masz chyba słabą główkę skoro poisz się Redds'ami i breezerami :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny - cel sila

Następny temat

Mój Plan Treningowy co o nim sądzicie??

WHEY premium