SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog ] KONIU - a dałem fotę na 79str. ;-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
fajny blog Koniu
i fajny melanż
bo z nogą już mniej fajnie

a ostrowia waniliowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 267 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5880
Koniu, pytanie jeszcze co do Venoma:
Jem śniadanie o 7:00 , o 9:30 jem przedtreningowy złożony z samego białka, (CKD) o 10:30 mam trening

Gdzie dać jedna z kapsułek Venoma? lepiej do śniadania? czy moze przed treningiem zeby uzyskac lepszy efekt spalania? a moze tuz po posiłku przed treningowym? w dni nietreningowe przed HIITem bym brał jedna HIIT w tej samej godzinie co siłowy.

druga kapsułke bym po kilk (nastu) dniach brał ok 16 przed aerobami, lub po posiłku nr 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
hmm
różnie mozna brać czasem na czczo nejlepiej klepie!!
ja na twoim miejscu wziąłbym jakieś 40 minut przed treningiem jakies 50 minut po posiłku przedtreningowym!!
ale czy tak czy tak bedzie dobrze paliło!!
imo: vaniliowa tez dobra!!

nie spamujmy Koniowi!! zdrowiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
bez znaczenia jak weźmiesz,
ale przed treningiem samego białka bym nie jadł, dorzuć tam tłuszczu, albo zjedz karkówkę np.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15148
zes za***al Ja tak wysoko nogi nie uniose, wlasnie probowalem w pokoju i ***lem na podloge.

btw. Taka mieszanke trunków jeszcze chyba nie probowalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Ja ostatnio wzielam 3 kapsy venoma i 1raz poczulam jego dzialanie mialam delirke jak rasowy alkoholik.

To taki off bo pare stron temu bylo cos o venomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
Samo88 spokojnie uderzałem w ten górny napis "boxer"(nie z takiego obrotu), no ale nogi na szczyt bym nie założył , chociaż na trzeźwo kto wie .

3 Venomy to już przyzwoicie, raz tylko tyle wziąłem bodajże, bo nieprzyjemnie się zrobiło.

Ale kumpel ostatnio walił Venoma 3 kapsy razem z Clenem 2 dni on - 2 off i mówi, że go nie trzepało za mocno, a wcześniej tylko TSE.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1683
ja ostatnia doba, nie spałem w nocy, 6 czy 7 sztuk polknelem. Nic nie czuje ale fakt ze skonczylem juz 2 opakowania. Czas przerwe zrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
Noga na szczęście nie połamana,
mam tylko potężnego krwiaka,
chirurg kazał przez miesiąc jak najmniej chodzić.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 267 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5880
Podziwiam Twój spokój...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny - cel sila

Następny temat

Mój Plan Treningowy co o nim sądzicie??

WHEY premium