SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog ] KONIU - a dałem fotę na 79str. ;-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4039
Ja po tym filmie miałem podobne odczucia jak Koniu. Dobrze, że sam w domu bylem bo bym kogoś uszkodził chyba. Jakbym wiedział to bym się lepiej przygotował psychicznie. A "Motyl i Skafander" zaraz zapuszczam

Koniu mówiłeś, że w poniedziałek(czyli chyba dzisiaj) wracasz na siłkę. Jakie plany teraz? Masa, czy tak tylko, z nudów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
Za 50 z przesyłką, to sobie tanią dziwkę możesz zamówić.

Szary film jest na podstawie książki, która bazowała na tej historii, zauważ, że imiona i nazwiska są inne.

"An American Crime" jest na podstawie historii, ale mi się nie podobał - wg reżysera większą ofiarą jest Gertrude niż sama Sylvia(ma ulubiona Ellen Page) i fakty też nagięte.


paragon ja nie bardzo domowników chciałem uszkodzić, a bohaterów filmu.
Na siłkę idę, do października chcę dobić tak do 103-105kg,
potem włączyć do treningu sw, by to lekko podciąć, bez konieczności ingerencji w dietę i zabawy w suple.


pzdr/



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-08-04 00:51:17

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
The girl next door - ogladalem tylko ta lajtowa wersje komediowa, ta ktorej pierwotnie Ty szukales XD, ale sciagne i obejrze chyba psychiczna wersje ^^
Hannibal Holocaust - ****a! masakra film, jest oparty na faktach, te smierci byly prawdziwe, az dziwnie sie czulem ogladajac to :/ film polece, bo jest swietny, ale tylko na jeden raz, bo spada chec ogladania go pozniej :(

Konik wracaj cwiczyc, a nie wakacjujesz ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
nie jest oparty na faktach z tego co mi wiadomo.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
ostatni spam:
hmmm mniejsza o to juz, mi smignelo cos ze na faktach, ale moze komus smignela sciema i mi to powiedzial w kazdym razie film jest jaki jest ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
tu nie ma spamu,k są tylko poważne dyskusje.
a na poważnie - do filmów często nawiązuję w wypiskach, są częścią mojego dnia, także rozmów o nich nie traktowałbym jako spam.

wróciłem z siłki, trening dokładnie 20 minut.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
wow to rozgrzewka i do domu ?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
FBW 12 serii, bardzo krótkie przerwy.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koniu, miarka od matrixa to 30g ma jak sie tak lekko nabierze prochu czy 30g to jest takie ubite ? bo dzisiaj doszla do mnie paka a nie mam wagi zeby zwazyc dokladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
Hannibal Holocaust nie jest na faktach, tylko tak narozpowiadali dla większej oglądalności

Girl next door, niezły, ale jakoś się nie wczułam, może za bardzo zmęczona byłam

Koniu, Paranoid Park widziałeś? Polecam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny - cel sila

Następny temat

Mój Plan Treningowy co o nim sądzicie??

WHEY premium