SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog ] KONIU - a dałem fotę na 79str. ;-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7075
Dzisiaj na polsacie o 21.00 Huragan. Za***isty film. Z Danzelem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Co do "Misery"... Na podstawie Kinga jest też film "Thinner" - książka bardzo fajna, a film w sumie nawet niegorszy. Klimat inny niż w "M", ale można obejrzeć...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
dobrego torrenta nie mogę znaleźć.
i jakby ktoś miał - The Wrong Men Alfreda Hitchcock'a .
Ściągam tylko z mininova.org albo torrenty.org , a tam często trudno o starsze filmy.


Na maksa z***any film na podstawie Kinga jaki widziałem, to "Złodziej snów" bodajże, jeden z gorszych filmów, które oglądałem.


Od wczoraj robię mały zapas na Gdańsk, na razie mam kilka mało ambitnych zabijaczy czasu, trochę klasyki, trochę zagadek, ale ostatnio instynkt mnie nie zawodzi, więc myślę, że bez gniotów:

-16 przecznic
-The bank job
-Death Race(bodajże premiera w USA parę dni temu)
-The Insider
-Lucky Number Slevin
-Primal Fear
-Phone booth
-K-pax
-Klass
-Otwórz oczy
-Psycho
-Okno na podwórze
-Perfect Stranger
-12 małp
-Snatch
-Ocean's Eleven z 1960 roku.

Z tej listy oglądałem tylko (kilkanaście ) razy Snatch'a, ale obiecałem koleżance film z Bradem Pitt'em, więc wiadomo na co musiało paść.
Do soboty rano zassam jeszcze jakieś 40-50 filmów, do końca września będzie co oglądać.


pzdr/



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-08-27 13:26:55

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Lucky Number Slevin, K-pax, Psycho (jeśli to oryginalna psychoza, a nie gniotowaty remake), Okno..., 12 małp POLECAM.

Otwórz oczy NIE POLECAM .

Reszty nie widziałem, albo jestem ambiwalentny.

Gust masz całkiem, całkiem .

P.S. Spróbuj jeszcze isohunt.com

P.P.S. I obejrzyj sobie "Kręte Schody" (Spiral Staircase), oryginał z '46 chyba .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-08-27 13:31:07

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Koniu gdzie w Gdansku - Wrzeszcz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
"Psycho" w oryginale.
"Otwórz oczy" zobaczymy, wg wielu lepszy od Remake'a, który imo wartościowy.

"Kręte Schody" widziałem, pół filmu starałem się połapać kto jest kim, bo wszyscy jacyś tacy podobni do siebie.

Na dysku mam jeszcze "The Cabinet of Dr Caligari" bodajże z 1919r. , wypalę na płycie jak zassam jeszcze kilka filmów z tego okresu - nie lubię mieszkać na płytach, a kataloguję raczej wg podobieństw/gatunków + klasy filmu, np nigdy nie wypaliłbym powiedzmy Cinema Paradiso, ze Szklaną Pułapką, na jednej płycie, bo mimo, że oba znakomite jeden do drugiego ma się nijak.





Zaspa, Żwirki i Wigury.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-08-27 13:57:09

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Jakie ty masz łącze i dysk twardy, że cały czas filmy ściągasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
1 mega,
ściągam 8-10 filmów, większość wrzucam na płyty, część do "kolejki", część do obejrzenia, kasuję nagrane/nudne obejrzane, ściągam następne.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
K-pax świetny. Oglądałam i płakałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
bez przesady

calkiem niezly
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny - cel sila

Następny temat

Mój Plan Treningowy co o nim sądzicie??

WHEY premium