SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog ] KONIU - a dałem fotę na 79str. ;-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
A to sorry - ale skoro z takim doświadczeniem musiałeś go wprowadzać w siłkę i suple, a sukcesy już odnosi, to chyba spora kariera przed nim .

Ile masz w udzie? Albo zarzuć więcej wymiarów .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
Z siłką też kontakt miał, z tym że taki "raz na miesiąc", bardzo nie ukształtowane i chaotyczne treningi, znajomość supli dość szeroka, ale wiedza raczej oparta na opisach z etykietki.
W wakacje nie mają treningów, więc za siłkę się bierze.


W udzie 62
brak porządnych siadów i długie aeroby są głównie odpowiedzialne za spadek obwodu.


pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-06-19 15:53:28

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Powiedziałbym, że udo całkiem zayebiste... Coś mi się nie chce wierzyć - ja mam 61, a wygląda dużo bardziej chuyowo, nawet nie uwzględniając tego, że górę mam połowę mniejszą niż Ty . W każdym bądź razie pocieszyłeś mnie, że można mieć fajne nogi i nadal chodzić w wąskich spodniach .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
długie aeroby są głównie odpowiedzialne za spadek obwodu
...o to coś dla mnie

A jak tam sprawdziło się alfa cardio?
Ostatnio widziałam: rowerki, joggingi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Alexxa, przy Twoim odżywianiu zapomnij o alfa cardio. Zobacz ile Przemek kalorii przewalał, a ile Ty wsuwasz...
Poza tym Przemek ma na myśli masę mięśniową, a Tobie nie o to chodzi.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
a mi sie nie podoba, chudo jest za bardzo, bylo juz kiedys lepiej niz teraz, ja bardziej preferuje masywne silne sylwetki, ale coz robisz ze swoim cialem to co ci sie podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
...widziałam te deserki

Wiesz, nie mam mięśni ud a przy spadku obowodu(spalony fat+przyrost m.mięśniowej, w estetycznych ilościach)eheem...

Poza tym pytam o alfa, bo 5-10 min HIIT-a + 30-40 aero,
więc myślę że kolana mniej dostają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Jeśli kolana to naprawdę problem, sugeruję jednak basenik .

A jeśli już musisz biegać, kup porządne buty (Mizuno, Asics).

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-06-19 16:48:10

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Nie no aż tak to nie jest źle ze mną, że na basen to nie po siłowym biegam 30-45min., w pozostałe 3 dni spinning, no ale...

...takie urozmaicenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Nie urozmaicaj, tylko skup się na HIIT/aero . I nie śmiećmy już koledze w blogu .

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny - cel sila

Następny temat

Mój Plan Treningowy co o nim sądzicie??

WHEY premium