SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog ] KONIU - a dałem fotę na 79str. ;-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
nie,
w październiku chodziłem,
teraz w piątki do domu jeżdżę,
a że pociąg mam akurat wtedy co wf...hrhr.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Nie mów mi, że 100 kilowy bysio dostał zwolnienie z WF-u .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-11-30 19:50:33

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
nie dostał.
będę musiał odrabiać,
jak się wybiorę, dla nauczyciela mam bajeczkę o babci po wylewie, rodzicach studiujących w weekendy, braku pieniędzy na opiekunkę i takie tam.


ogólnie chciałem dodać, że mam dylemat -
czuję, że mam taki okres, że gdybym przestał pić, palić, jeść śmieci(...) zaczął chodzić na siłkę, to zrobiłbym życiówkę.
Ale z drugiej strony...jestem za leniwy.


pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-12-01 20:03:55

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2374
DO IT EASY..
A pozniej przyjedz do Szczytna.. na***iemy sie i wszystko Ci spadnie ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
Będę w ten weekend,
to się na siłkę możemy ustawić.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9052
koniu nie odpier
tylko wez ograij sie
zrob jakis test i ch!:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
ta dajcie mu spokój z testami, poprostu chłopak cieszy się życiem, co będzie potem wspominał, będize się chwalił synkowi że zrobił super cyklona na mega krecie i diecie z takimi a takimi proporcjami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Chłopak poszedł na studia - każdy tak ma .




Na III roku się ogarnie .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Dokładnie jak Radziu

Początek studiów to coś "fajnego" - potem stypa i rutyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
właściwie to już się ogarnąłem.
alkoholu z 3-4 tygodnie nie piłem, poza degustacją pojedynczych piw(polecam japońskie Asahi ). Papierosów i zielska nie palę od piątku.
...na dodatek niestety odnawiają mi się stare kontuzje, czasem kostka boli mnie tak mocno, że nie mogę chodzić, do tego dalszy ciąg historii z dwugłowym/pośladkiem ...chyba będę musiał przystopować z sw i wrócić na siłkę, w styczniu się pomyśli.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny - cel sila

Następny temat

Mój Plan Treningowy co o nim sądzicie??

WHEY premium