SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog ] KONIU - a dałem fotę na 79str. ;-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
Koniu chyba nie widziałeś zaniedbałego mieszkania studenckiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
Mam bodajże 4 lustra także nie ma co się martwić.

Miałem jeszcze dodać, ale zapomniałem:

Przez te kilka dni obejrzałem kilka filmów, z których żadnego nie oceniłbym poniżej 4/6, polecam :

Memento
Misery
Prestiż
Taken
Blue Velvet
Życie Carlita
Pay it forward
Straight Story
60 sekund.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Fajne Mieszkanko.


Uroki dużych miast- wszystkiego dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Dwóch (Prestiż, Straight Story) nie widziałem, ale z tej całej listy poleciłbym (co nie znaczy, że żałuję, że obejrzałem resztę) może "Pay it forward". Taki milusi film . A "Broken Flowers" widziałeś?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
Mi się milusim filmem wydał Straight Story , o facecie, który jedzie 500km kosiarką by zobaczyć brata.

Najniżej z tej listy sklasyfikowałbym 60 sekund i Taken,
w Pay it Forward młody był rzadzial, po jednej kosie się wyłoży.
Najwyżej chyba Prestiż, choć zakończenie przewidywalne.
Misery podobało mi się za zapomniany, specyficzny klimat, którego od dawna szukam i w tym filmie znalazłem.
Memento - ze względu na pomysł.
Blue velvet...lubię Lyncha jakoś ostatnio.
Życie Carlita... dobry Pacino, choć go nie lubię, może tylko w Zapachu kobiety...


Ostatnio oglądałem jeszcze 2 sezony Twin Peaks, w sumie do zakończenia pierwszego wątku przyzwoity serial.

Broken Flowers - mam, zaraz obejrzę.
edit: niestety już oddałem, ściągnie sie.

pzdr/



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-08-26 17:24:07

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
mnie memento polozylo na kolana, swietny film :)

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Mi się milusim filmem wydał Straight Story , o facecie, który jedzie 500km kosiarką by zobaczyć brata.

Lyncha to wolę w klimacie "Lost Highway", do "Straight Story" nawet nie podchodziłem...


Najniżej z tej listy sklasyfikowałbym 60 sekund i Taken,

"60 sekund" fabuła wiadomo słaba, no i nawet Angelina (szczególnie w tych włosach) nie bardzo ratuje ten film. A Cage z każdym filmem stacza się coraz niżej... (vide "Skarb Narodów" ) "Taken" bardzo dobre kino w swoim gatunku, ale to taki klasyczny oglądacz do obejrzenia i zapomnienia.

Misery podobało mi się za zapomniany, specyficzny klimat, którego od dawna szukam i w tym filmie znalazłem.

"Misery" kosi. Życiowa rola Kathy Bates .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
Fajnie Koniu,
też bym chciał już być 'on my own'

Kiedy wracasz na siłownię ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
Lost Highway o ile dobrze kojarzę widziałem dawno, dawno temu, kiedy to jeszcze nie byłem gotowy na filmy Lyncha.


Cage chyba nigdy nie dostał ambitnej, dobrej roli, dlatego wypada blado, bo choć nie lubię go za twarz, aktor przyzwoity. W Nexcie mi się podobał w sumie. Kwestia taka jeszcze, że w rolach, w których gra, nie widziałbym nikogo innego. Mam gdzieś na płycie "Naciągaczy", gdzie daje radę podobno.

W Taken, jako głównego bohatera dałbym Denzela i zrobił drugiego Człowieka w Ogniu.

Jak coś w deseń Misery masz, chętnie obejrzę.



E tam siłownia, szkoda kasy.



btw dawać sogi bo mnie Wuchta o 11 w rankingu śmignął.
pzdr/


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-08-26 18:01:35

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Dobre filmy z Cage:
a/ Leaving Las Vegas,
b/ Dzikość Serca
c/ ...

To chyba koniec .

Denzel mi nie pasuje do roli mściciela jakoś - coś, jakby Meg Ryan grała seryjną morderczynię...

Z tym "Misery" pomyślę, chwilowo nic mi do głowy nie przychodzi.

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny - cel sila

Następny temat

Mój Plan Treningowy co o nim sądzicie??

WHEY premium