SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog ] KONIU - a dałem fotę na 79str. ;-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15148
I kto by nie był ministrantem:D Chodziłem 4 lata chyba na zbiórki itp :PP Ale nie chciało mi się więcej to przestałem chodzić Ale czerwony strój jeszcze mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 302 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109953
Hej!
Coś tu ostatnio pusto... :( niestety...
Koniu wracaj do Nas bo nie ma co czytać do śniadania...
Pzdr :)

"...Tu jest Polska, tu sie kombinuje!..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
a ostatnio jakieś fotki żarcia strzelałem.
po pijaku w sobotę umawiałem się z chłopakami na siłkę, także będę pisał dalej.

Wróciłem z Gdańska przed chwilą, widział tam ktoś kiedyś ładną dziewczyne?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wiele ladnych

dziesiatki i to codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15148
Byłem tam 2 tygodnie temu tyle, ze w porach 10-11 rano wiec gdansk pusty i cichy jak na wiosce ;D To poplynelismy statkiem do Sopotu ;D Tam jest pieknych od za***ania, az chciałem tam zostac pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
Ja widziałem tylko jedną, przyjezdną z Malborka na dodatek.
W następnym tygodniu będę kręcić się za mieszkaniem, to może coś wypatrzę ciekawego.
ogólnie miasto średnio mi się podoba, jak wjeżdżałem pociągiem, pierwsza myśl "ale slumsy mają gorsze niż w Szczytnie" .
Zaleta taka, że dużo sklepów, ale na zakupy co dzień się nie chodzi...

pzdr/


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-07-29 10:46:20

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
czego Ci brakuje ?
moze malo jeszcze widziales w gda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
W sumie widziałem tyle, co z dworca na Wrzeszczu do Wydziału Chemii na Sobieskiego(+ trochę błądzenia ), ze Szczytna, wyjeżdżam bardzo rzadko, gdyby nie liczyć Olsztyna, to praktycznie w ogóle, więc nie jestem przyzwyczajony do tego typu miast.
Po pierwsze i chyba najgorsze, ten ciągły ruch, hałas, aż się w głowie może zakręcić.
Po drugie stare, zaniedbane budynki, jak już pisałem - gorzej niż w Szczytnie, u Nas są one w miarę odnawiane, w Gdańsku te, które widziałem straszyły wyglądam.
Po trzecie zaniedbana sprawa roślinności, mówię tu o tych pobocznych uliczkach gdzie jakieś krzaki rosną itp.
Po czwarte - mają niedobre bułki, oraz kibel na dworcu gdzie musisz stawiać klocka przy otwartych drzwiach.
Tyle mi teraz przychodzi do głowy. Pomijam już brak czytelnego rozkładu autobusów/tramwai.
Mam nadzieję, że jak posiedzę tam dłużej i zobaczę więcej, to zmienię zdanie, wczoraj chciałem jak najszybciej stamtąd wyjechać.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
stare budynki - starowka
roslinosc - park oliwski
i zmienisz zdanie
oczywiscie nie mowie ze cale miasto jest piekne bo tak nie jest
ale jest troche ciekawych miejsc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Po czwarte - mają niedobre bułki

roz***ałeś mnie

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny - cel sila

Następny temat

Mój Plan Treningowy co o nim sądzicie??

WHEY premium