SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog ] KONIU - a dałem fotę na 79str. ;-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
"Przełamując fale"

Po obejrzeniu tego filmu stwierdziłem, że von Triera już nic więcej nie chcę oglądać .

Ale co kto lubi .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Koniu nie łam się!! Ja z 6 lat temu na meczu w piłę zrobiłem sobie coś podobnego i do dziś mnie czasem boli:P Tak że nie ma co pękać:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Martainn, nie ma co, pocieszyłeś kolegę .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Na szczęście odzywa się rzadko, ale czasem potrafi o sobie przypomnieć:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
radosuaf a co w przełamując fale jest nie tak?

Miałem już kiedyś połamaną tą nogę, też przy grze w piłkę,na turnieju ministrantów ,
wchodziłem wślizgiem i ma "ofiara" spadła mi na stopę i się połamała, ale, że brakowało nam zawodników, to postawili mnie na nogi(ę) i zająłem miejsce bramkarza

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35898
Byłeś k***a ministrantem???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koniu i ministrant, hmmmm ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
Byłem, 7 czy 8 lat
Z przymusu niejako - gdy miałem 6 lat, myślałem, że będę zbierał na tacę, więc poszedłem
potem gdy chciałem zrezygnować, matka mi jakieś kary wymyślała, więc musiałem łazić. No ale skończyłem swoją karierę gdy na generalnej próbie przed bierzmowaniem w****iłem się i wyszedłem z kościoła.
Nawet byłem przez biskupa wyświęcany na lektora,
mało kto dostąpił tego zaszczytu.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
Koniu dobre---bo myslałem ze bede zbierał na tace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
Radziu, żartujesz Przełamując fale to mój ulubiony film, a von Trier obok Almodovara jest moim ulubiony reżyserem

Koniu, świetny repertuar filmowy, Motyl i Skafander też boski, tylko Sztuka Płakania trochę od dwóch pozostałych odstaje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny - cel sila

Następny temat

Mój Plan Treningowy co o nim sądzicie??

WHEY premium