SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog ] KONIU - a dałem fotę na 79str. ;-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
callao crack dobry, dzięki jeszcze raz.
co do Venoma - za mało info o Tobie by wydać opinię, czy będzie odpowiedni.


co do formy,
pamiętajcie, że w zimę byłem mocno zmasowany i do tego jak jest teraz dochodziłem powili, przez dłuższy okres czasu.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
1 fota to schodząca skóra...ale nie wiem skad

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
nie dał mi edytować, **** :


co do formy,
pamiętajcie, że w zimę byłem mocno zmasowany i do tego jak jest teraz dochodziłem powili, przez dłuższy okres czasu.
I to nie jest tak, że ja jem lody cały czas i mam kratę na brzuchu, tu zwraca się uwagę tylko na to, a nikt nie patrzy, że są okresy, gdy tą formę buduję pracując naprawdę ciężko, beż żadnych odstępstw. Rzadko tak mam, ale gdy już się przyłożę można powiedzieć, że robię z sobą co chcę - wtedy, a nie gdy jem lody i piję wódkę.





to soga nie ma!

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
mi to wygląda na odcisk ale taki w **** duży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40987
ja obstawiam też,że to odcisk......od grania w piłkę,albo to nie jest pęcherze tylko Koniu masz założony kaptur na głowie a to co wygląda na pęcherz to piasek.PS. dziwne to zdjęcie

Zmieniony przez - Papecik w dniu 2008-07-16 23:29:18

http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/121820
Jeśli ktoś pomoże będę ogromnie wdzięczny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
może oparzenie drugiego stopnia ?? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
ew. może to być jeszcze grzybica nogi

ale trzymam się pierwszej odpowiedzi odcisk taki w ****

a druga odpowiedź to takie koło ratunkowe :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8023
to jest odcisk na spodzie prawej stopy-wiem bo po ostrej grze w gałę takie się zdarzają :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
Ogon pozdrów starego.
masz soga.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
a to trzeba było dokładnie podać co i jak bo że odcisk to od razu widać :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny - cel sila

Następny temat

Mój Plan Treningowy co o nim sądzicie??

WHEY premium