SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog ] KONIU - a dałem fotę na 79str. ;-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
czy ja wyglądam na takiego?

podejrzanie Ci z oczu patrzy

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
Dalej Venom, Clen sprzedałem koledze w potrzebie,
więc nie wiem czy kupić, czy po Venomie zacząć iść delikatnie z masą w górę.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
koniu tak jak powiedzialem, kazdy robi z sylwetka swoja co chce i to jest piekne w tym wszystkim. Ja jednak zauwazylem, ze robisz ostatnio z siebie (sadzac po pozach jakie robisz na fotkach) wielkiego modela alvaro z okladek pism od panow do panow, czy dla starszych pan lub mlodych piskliwych nastolatek itp Jesli ty nazywasz rzeczy po imieniu, to ja tez nazwe jak ja to widze, ja jestem swiniak, a ty robisz to co robisz, proste i tyle w temacie ...

a z tym, ze potrafisz do wrzesnia zrobic 18 kg masy bez zatluszczania sie, to nie wiem kogo ty chcesz oszukac, bo chyba samego siebie. W gebie kazdy jest mocny, ja tez moge zrobic super rzezbe na lato, ale kto mi w to uwierzy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
aha nie zauważyłam kolekcjonera

Ja jeszcze lubie 28dni pozniej i 21gram


koniu tak jak powiedzialem, kazdy robi z sylwetka swoja co chce i to jest piekne w tym wszystkim. Ja jednak zauwazylem, ze robisz ostatnio z siebie (sadzac po pozach jakie robisz na fotkach) wielkiego modela alvaro z okladek pism od panow do panow, czy dla starszych pan lub mlodych piskliwych nastolatek itp Jesli ty nazywasz rzeczy po imieniu, to ja tez nazwe jak ja to widze, ja jestem swiniak, a ty robisz to co robisz, proste i tyle w temacie ...

a z tym, ze potrafisz do wrzesnia zrobic 18 kg masy bez zatluszczania sie, to nie wiem kogo ty chcesz oszukac, bo chyba samego siebie. W gebie kazdy jest mocny, ja tez moge zrobic super rzezbe na lato, ale kto mi w to uwierzy?


hahaha leżę normalnie leżęAlvaro mi się najbardziej podobało buhahahaha. Weź kolego pomyśl co piszesz Bo kto jak kto, ale Autor dziennika ma i dobra genetyke i wie co robi. Moze nie zrobi 18kg , ale moze zrobi 10kg. W ogole co Cię to tak grzeje TEY?

Zmieniony przez - Patka_00 w dniu 2008-06-20 12:21:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Sandwich taki bardziej zaczepny jest widze
Z reguly Ci "tusciejsi" tych dobrze zbudowanych nazywaja pedalkami etc
Konia sylwetka jest bardzo dobra , chlopak ma wiedze , kase , zaparcie , jak tal dalej bedzie daleko zajdzie (z swoja sylwetka)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Z reguly Ci "tusciejsi" tych dobrze zbudowanych nazywaja pedalkami etc

łokurva...

P.S. SOG nie wszedł

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-06-20 12:40:24

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
uwazajcie zebyscie przypadkowo nie weszli w tylek koniowi, bo juz niedlugo moze sie tak stac. Robicie z niego bozyszcza, wzor, genialne dziecko itp , a to jest normalny gosciu co robi se jaja caly czas, stara sie byc mily i jest ponad przecientnie zbudowany i tyle Ja tam nie uznaje internetowych "masterow" wiec mowie co mi lezy na watrobie, nie wyobrazam sobie ze z powodu tego ze jestem "grubsiejszy" jak to niektorzy mowia mam okazywac do konia jakis wielki szacunek itp ...
Jestem mysle w miare obiektywny i powiem, ze koniu od okolo 1,5 roku w moim mniemaniu nie robi zbyt wielkich postepow (Ba, kiedys byl nawet lepszy), ale wy macie klapki na oczach i robicie z niego nie wiem kogo ...
Co do tych silnych sylwetek to nie mialem na mysli moja, ale np gregora z dopingu, o takie cos mi chodzilo, ty koniu idziesz w troche inna strone, ja po prostu wyrazam swoja opinie, ze moglbys byc przy niewielkim wysilku naprawde mocnym s****ysynem i wyrazilem swoja opinie. A ze wszyscy naskakuja na mnie dlatego bo urazilem nietykalnego uzytkownika, ktory jest swiety jest smieszne troszke ...

Pitbul: agresywny nie jestem, mowie co widze po prostu, jesli cos mi sie podoba to chwale, jak nie wierzysz przejrzyj moje posty, jesli cie to interesuje, a nie gadasz glupoty na podstawie paru wypowiedzi ...

Z reguly Ci "tusciejsi" tych dobrze zbudowanych nazywaja pedalkami etc

nie nazywam go pedalkiem, mam prawo do swojego zdania, mi sie podobaja bardziej masywne sylwetki i to pisze, sam tyjac 30 kg w ostatnim czasie wybralem swoja droge, jestem zatwardzialym ektomorfikiem, schudniecie dla mnie to betka, wole jednak cos innego ...

Patka: kto jak kto, ale Autor dziennika ma i dobra genetyke i wie co robi. Moze nie zrobi 18kg , ale moze zrobi 10kg. W ogole co Cię to tak grzeje TEY?

to juz nie moge napisac swoich sugesti ? Wiesz gadanie ze zrobi tyle i tyle jest smieszne, jak zrobi to pogadamy ...

pozdrawiam serdecznie moi mili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
Robiłem już dwukrotnie co było udokumentowane po 10kg w kilka tygodni, raz przy większym zatłuszczeniu, raz przy mniejszym,
myślę, że gdybym szedł dalej, a nie odpuszczał/redukował, to dorzuciłbym spokojnie kolejne kilogramy, do 110kg brak 14kg, a nie
18 swoją drogą, na zbilansowanej myślę, że poszło by szybciej niż do września .

Pamiętaj, że Gregor jest niski ja mam 190cm wzrostu i przy rozsądnym bf zawsze będzie mi bliżej do "Alvaro".

Kłótnia niepotrzebna.

pzdr/




Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-06-20 13:57:26

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
ok koniec tematu, moze dlatego wydawalo mi sie ze wygladales lepiej bo byles po prostu masywniejszy, a to mi sie po prostu bardziej podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
tak dokladnie
wchodze koniowi w dupe


tylko ciekawe kto mu kiedys dal bana chyba na zawsze , ale jeszcze wtedy z Wodynem gadalem i dogadalismy sie ze sciagne

Koniue pamietasz? tak btw

ps. Sandwich nie wydaje mi sie zebys byl ekto
btw napisalem temu , iz widze ostatnio ze masz taka bojowa nature raczej i ujawniasz to na forum

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-06-20 14:02:15

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny - cel sila

Następny temat

Mój Plan Treningowy co o nim sądzicie??

WHEY premium