SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog ] KONIU - a dałem fotę na 79str. ;-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
Nie.
Na efedrynie tak mam tylko.
Przechodzi po paru dniach od odstawienia.

btw
Skończyłem właśnie oglądać "Hancock'a". Powiem tak - film z ogromnym, niewykorzystanym potencjałem. Zaczęli na bardzo wysokim poziomie, lecz oglądając rozwinięcie możnaby pomyśleć, że to nie ten sam film co przed chwilą, zakończenie...zaczynało się dobrze, myślałem, że on tak podskakuje by zginąć, bo wtedy ona przeżyje...no ale...(nie będę opowiadał). Z ogólnych uwag - wątek miłosny mógł być bardziej rozwinięty by to "pra zakończenie" było choć trochę wzruszające. No i druga rzecz - gdzieś po drodze ginie nam charakter bohatera i staje się on nijaki, a właśnie to było najmocniejszą stroną początkowych minut. Ogólnie 7/10 można dać, nie nudzi, ale też jakiś cudowny nie jest.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-08-11 20:23:26

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 783 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12120
Maly OT
ja ze swojej strony polecam 'Rec'. Wedlug mnie najlepszy horror ostatnich lat. Premiera 14 sierpnia.

Zmieniony przez - Kojuuuu w dniu 2008-08-11 20:40:54

szacunek.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1650
koniu ja wiem czemu on na poczatku ci sie tak poodobał bo tez tak walił gaz jak ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1742 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21397
nie chce byc złośliwy ale skad wiesz ze najlepszy jak jeszcze premiery nawet nie było

Zmieniony przez - UTH w dniu 2008-08-11 20:57:51

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Kojuuuu, widziałem, takie sobie... Straszna młócka z w miarę przyzwoitym zakończeniem...

Jeśli ktoś lubi się bać, polecam "Kręte Schody" w wersji oryginalnej z 1945 r. Co prawda byłem mały jak to oglądałem, ale myślałem, że się poskładam .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 783 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12120
Sciagnalem... Jak dla mnie w porownaniu do tych Pil to super

szacunek.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Żeby nie być gołosłownym z czego zżynali twórcy "Rec":
- sposób narracji: "Blair Witch Project",
- fabuła: 1200 filmów o zombie
- końcówka: "Milczenie Owiec",

Jeśli chodzi o horrory, najbardziej zryte czerepy mają Azjaci i oni robia najlepsze... Co w praktyce oznacza, że widziałem może z 2 w całości .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
Azjaci to po****ience do szescianu :D ich horrory to masakra :D
Polecam azjatycka stajnie horrorow, bo jest po prostu przy czym sie bac :D

amerykanie do filmow to talentu zbyt duzego nie maja akurat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
REC widziałem po urywkach,
nie kręci mnie takie kino.
radosuaf i nie "Blair Witch project" było pierwszym filmem kręconym w ten sposób.

Po***any film azjatycki? "Shi gan" nic nie przebija.
Dramat.
Po***any, nudny w ****, ale zarazem doskonały.


Właśnie "Rezerwat" skończyłem.
Komedia? Nigdy w życiu.

pzdr/


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-08-11 23:17:03

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Koniu, to co było pierwsze?


Tylko nie wyskakuj z Dogmą, bo to inna estetyka zupełnie .

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny - cel sila

Następny temat

Mój Plan Treningowy co o nim sądzicie??

WHEY premium