SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Ruski czołg DT

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
To ewidentnie nie jest przelicznik dla mojej kategorii wagowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12196 Napisanych postów 22043 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627647
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Ja z 6 sobie poradzę.
A jeszcze z tym HiPP hinge, to nie musi być tak wyraźny ruch, jak u mnie, wystarczy tylko odrobinę się "złamać" w pasie.. ale nie namawiam, bo jak Ci strzeli w krzyżu, to będzie na mnie. Nie jestem tylko pewna, czy kolana nie dostają bardziej przy takim wykonaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607844
Ja planuję pączki przegryzać faworkami Z tym, że dla mnie kupne są niejadalne, tylko własnoręcznie robione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12196 Napisanych postów 22043 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627647
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2197 Napisanych postów 6177 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311200
Paatik
Ruski - nie przeginaj. Jeden taki mały śmieć na spalonej fryturze z oleju palmowego i innego szitu Ci starczy!


Paatik herezje opowiadasz. Zaprawdę powiadam Ci, nie wiesz, co rzeczesz Albowiem dobre pączki (Bristolka ew. pączkarnia na Skłodowskiej w Jeleniej Górze) niczym ambrozja rozpływają się na języku, dodając sił, mądrości, jurności i zdrowia. Zatem Czołgu...smacznego.

Planki RKC czy boczne możesz codziennie robić, ale nie przeginaj z ilością tych planków, tylko np próbuj co tydzień o 5 sekund wydłużyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12196 Napisanych postów 22043 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627647
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Paatik
Ajazy - ciekawe ile Ty zjesz? A Kabo?

sam nie pójdę i nie kupię, ale jak mi pracodawca pod nos podstawia (a tak jest co roku) no to zwykle się skuszę na 1-2
po czym później żałuję, bo te pączki robione i kupowane hurtowo na tłusty czwartek nie mają nic wspólnego z tym o czym Ajazy napisał , chwila słodkości podczas jedzenia a później to różnie ale zwykle jakaś zgaga


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 19/02/2020 07:40:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345995
kabo9
Paatik
Ajazy - ciekawe ile Ty zjesz? A Kabo?

sam nie pójdę i nie kupię, ale jak mi pracodawca pod nos podstawia (a tak jest co roku) no to zwykle się skuszę na 1-2
po czym później żałuję, bo te pączki robione i kupowane hurtowo na tłusty czwartek nie mają nic wspólnego z tym o czym Ajazy napisał , chwila słodkości podczas jedzenia a później to różnie ale zwykle jakaś zgaga



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 19/02/2020 07:40:22


W Legnicy na Marii Panny robią takie pączusie jak Ajazy opisał ,człowiek idzie po 1-nego -pożera 5-ęć ,wspaniałe w ,cudowne ,bez wyrzutów że tyle szt się zmieściło ,gdy jeżdziłem na treningi do Legnicy ,nigdy nie potrafiłem wyminąć tej pączkarni a nawet nie próbowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12196 Napisanych postów 22043 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627647
Wariaci - biała mąka + cukier na spalonym tłuszczu....
Ruski - ale jak Ci Małża w domu upiecze to masz ode mnie rozgrzeszenie. Może w takim przypadku to nawet jakaś jurność o której pisał ajazy się przyda:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Piotrek road to 150kg bench press

Następny temat

Trening do oceny

WHEY premium