SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Ruski czołg DT

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627613
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Niestety plecy nie odpuszczają - trzeba było iść do fizjo póki można było. Niby jest lepiej, rano nawet nie boli ale po kilku godzinach przy biurku wstaję połamany, mimo, że trochę pracuje na stojąco i staram się wstawać co jakiś czas. Wieczorami czuję czasem nawet promieniowanie do przodu. Już mi nawet jakieś głupie myśli zaczęły przychodzić czy to nie jest coś poważniejszego niż tylko mięśnie ale cały czas trzymam się myśli, że bolało by cały czas, także w nocy gdyby to były nerki, jelita albo jajniki Myślałem też o przepuklinie ale to by chyba bolało głównie z przodu a ewentualnie promieniowało do tyłu.

Niestety roboty mam tyle, że nie mogę sobie odpuścić siedzenia. Chętnie bym nawet z jakiegoś projektu zrezygnował ale ciężko powiedzieć co będzie za 2-3 miesiące więc ciągnę wszystko co mogę.

Ajazy rozpisał mi trening na górę. Do tego chcę dołożyć rower ale na razie nie dałem rady z braku czasu. Nie robię siadów, mc, wioseł itp. Robię za to takie akrobacje






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345990
Czołgu aż dziwne że przy bolących plecach możesz takie wygibasy robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2195 Napisanych postów 6175 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311190
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
no właśnie boli tylko w pewnych pozycjach. Np kółka nie byłem w stanie bez bólu a te wznosy w zwisie bez najmniejszego bólu poszły. inna kwestia że bujania było tyle, że mięśnie mało co pracowały Po rozgrzewce nawet mnie korciło, żeby zrobić jakieś siady do 100kg ale wiem, że bym jutro żałował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627613
Piękny reverse hyper:) A spróbuj trochę kontrolować stopę, żeby zawsze były palce w dół, żebyś u góry nie miał point. Czyli stopa zawsze flex, nigdy point. Tak mi tłumaczono i faktycznie inaczej 2ki ciagną...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Eee.. kreatywności odmówić nie można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Szukam sporo w necie o co tym moim plecom może chodzić i natknąłem się na takie coś.



Jakieś kilka tygodni a może i nawet miesięcy temu poleciałem dosyć mocno na dupsko podczas wariact z dzieciakami i wtedy po chwili doszedłem do siebie. Ale tu piszą, że ból może się pojawić nawet kilka miesięcy po urazie. Miejsce na plecach pasuje, z przodu promieniuje też mniej więcej w tym miejscu.
Jakieś pomysły czy coś można zrobić z tym w domu? Czy taki ból przy takim urazie mógłby się nasillać po siadach i tym podobnych ćwiczeniach?




Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2020-03-19 19:16:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627613
Tępy uraz miednicy - to w sensie kostnym??? kurczę - ja pasuję, za trudno i za poważnie się zrobiło. Sorki.
A z czasem nic nie jest lepiej? Bo czas to często najlepsze lekarstwo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700


When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Piotrek road to 150kg bench press

Następny temat

Trening do oceny

WHEY premium