SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Ruski czołg DT

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 103844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 143 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3051
Ruski wrócił! To i ja wracam do SFD :) Co tam Ruski słychać od ostatnich 2 lat?


Zmieniony przez - Linomag w dniu 2021-07-11 19:06:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Paatik
Czołgu - co słuchać? Kebul wrócił..


Właśnie wróciłem z urlopu.

Zdrowie nadal niezbyt dobre. Sam już nie wiem czy to post covid, czy borelioza. Treningów nie ma to i diety mi się za bardzo nie chce trzymać i to pewnie też niezbyt dobrze wpływa na samopoczucie. Na urlopie się przynajmniej trochę więcej poruszałem. Za to po dwóch dniach z ~13k kroków zegarek zwiariował i przestał działać.

Coś trzeba pomyśleć i się zebrać do kupy ale bardziej mi to podpowiada rozum niż jakieś sportowe ambicje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Trzeba się zastanowić...czy chcemy bić rekordy, czy dźwigać, żeby czuć się lepiej...jak określisz cel, to możesz napisać Sugeruję ten drugi
Poza tym...żeby dobrze sie czuć i długo żyć, trzeba dźwigać ...
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
Czołgu - weź rusz się do piwnicy:) Przy Twojej pracy i sylwetce nie masz innej opcji.
Najtrudniej zacząć. I prawda jest taka,ze regularne wpisy pomagają w motywacji.
I widać ze aeroby Ci nie słuszą, więc powtórzę się - nie masz innej opcji.

Zacznij chociaz z najniższej półki. Lepiej nie będzie, samo się nic nie naprawi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
1. o rekordach nawet teraz nie myślę. Raz, że nie mam motywacji a dwa, że czuję się tak, że wiem, że nie jestem w stanie.
2. co do aerobów to nie chcę rezygnować z marszów, które uskuteczniałem sobie na urlopie. Czuję się lepiej fizycznie po nich. Wiem, że to bardziej "aeroby" niż aeroby ale przy tym zostaje.
3. czyszczę michę i mam nadzieję, że to mi pozwoli na jeszcze lepsze samopoczucie. Może nawet wezmę się za liczenie ale to dopiero jak mi przelecą pierwsze 2 tygodnie po urlopie bo pewnie będzie huragan w pracy.
4. Co do samej siłki to mam jakąś tam ideę tego co bym chciał spróbować. W przerwach między choróbskami uskuteczniałem schemat, który sam wymyśliłem i całkiem nieźle to szło. Rano robiłem sobie 25 min rozruchu takiego (single na drążku, pompki, kółko) z minutowymi przerwami spędzonymi na bieżni. Fajnie to budziło i do tego chcę wrócić, nawet codziennie. Wieczorem 3 razy w tygodniu fbw (siady, WL, barki, wiosło na wyciągu, bic i tric) - krótkie przerwy(60 sek), powtórzenia 8-10, małe ciężary. Chyba też do tego wrócę w sierpniu a we wrześniu uśmiechnę się do Ajazego i pomyślimy co dalej w zależnosci od tego jak będę się czuł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
Czołgu - ja zaglądać będę w poszukiwaniu wypisek z aktywności... I marudzić będę jak cisza tu znowu na grube tygodnie zapadnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Piotrek road to 150kg bench press

Następny temat

Trening do oceny

WHEY premium