SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...:::KRAV MAGA:::...-dla kraverów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74774

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 909
A co z na P2?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2548
Egzaminy Krav Maga wyglada jak zwykly trening (mowie tu w przypadku IKMP)
Przychodzi Krajowy szef wyszkolenia i prowadzi trening. Kazda wymagana forma na P1 jest cwiczona i oceniana. T.A. poprostu sobie chodzi i patrzy. Na koniec pare slów i P1 passed.

Niestety nie jestem w stanie sformolowac dokladnie co na P2, jednak jesli jestes w grupie, ktora zdaje na ten, badz wyzszy stopien, to napewno cie przygotuja wlasnie pod ten egzamin.

Pozdrawiam.

"Szacunek, to powinien miec każdy do każdego."
"Cwiczyc aby przetrwac."
"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

"Szacunek, to powinien miec każdy do każdego."
"Cwiczyc aby przetrwac."
"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Wlasnie o to mi chodzilo
Dzieki wielkie

Tekst tygodnia: patrz profil

Tekst miesiaca: patrz profil

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4518
thx za odpowiedz DeaDman_in ;]

" CHoc nie jestem detektywem, zawsze znajde budke z piwem "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
Cleno a ty kravke trenujesz??hmm....egzamin jak egzamin w sumie nic takiego trudnego..ja miałam łape w gipsie jak zdawałam i luz


....::16.06.1971-13.09.1996::....
"Olek, Kaśka dwa bratanki..."
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
oraz łojesooooCzy Avenis to jedna z tych stukniętych feministek, kobieta bokser, kominiarz itd....kotek kotek kotek kotek

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Afe tak, wprawdzie dopiero 2 miesiace ale to nic
A z egzaminem to nie wiem jak bedzie bo mam akurat wtedy na uczelni egzamin, musze sie zastanowic ktory wybrac

Tekst tygodnia: patrz profil

Tekst miesiaca: patrz profil

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
na uczelni


....::16.06.1971-13.09.1996::....
"Olek, Kaśka dwa bratanki..."
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
oraz łojesooooCzy Avenis to jedna z tych stukniętych feministek, kobieta bokser, kominiarz itd....kotek kotek kotek kotek

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie.... co daje taki egzamin oprocz papierka??? trenuje kravke ponad rok i jakos mi sie nie pali do zdawania egzaminu ale chcialbym sie dowiedziec co on daje....

"jesli nie znacz przeciwnika - masz 50 procent szansy na wygranie z nim. jesli znasz przeciwnika - wygrales"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2548
Witam.

Jesli wiazesz swoja przyszlosc, ze sluzba w BORze, badz jakiejs instytucji policyjnej, czy tez ochroniarskiej, To taki egzamin moze byc twoim atutem, ktory pomoze ci w zrealizowaniu twoich zalozen.
Przyda sie tez jesli chcesz zostac trenerem KM...
Moze byc dla wlasnej satysfakcji... ale 50 zl piechota nie chodzi(ja sie dlugo zastanawialewm z podjeciem decyzji)

Pozdrawiam.

"Szacunek, to powinien miec każdy do każdego."
"Cwiczyc aby przetrwac."
"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

"Szacunek, to powinien miec każdy do każdego."
"Cwiczyc aby przetrwac."
"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 364 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3172
hheja ja chce odp na pytanie co na P2, wszystko co na p1 + wszystkie kombinacje z obchwytami , klamrami itepe, bajery w parterze, oprocz tego techniczne uderzenia i kopniecia +wszystkie bloki i kontry, z tego co nam mowil to mawasha tez trza umiec. ogolnie banal. najlepiej nie zdawac na zadne p, tylko po paru latach (3np) od razy na p4 a potem na p5. ole!

* NO PAIN NO GAIN *

* nie jestem hanysem ino goralem *

_-^-_

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza rocznica

Następny temat

Noszenie noza...

WHEY premium