SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...:::KRAV MAGA:::...-dla kraverów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74764

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2548
Tak, ale ciebie afenis nie widzialem



"Szacunek, to powinien miec każdy do każdego."
"Cwiczyc aby przetrwac."
"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

"Szacunek, to powinien miec każdy do każdego."
"Cwiczyc aby przetrwac."
"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak wam się podobał park? bo mnie dopadło 5 gości z moim instruktorem na czele i miałem czas na dwa kopy i wiałem... Samolot wypas maxymalny... ale lepsza Dakota o tego ruskiego złomu ) Na CQB nie ćwiczyłem, bo w na lotnisku (autobus) przywaliłem łbem o podłogę i było w zasadzie po treningu (coć mnie czacha podejrzanie bolała.... Następna extrema podobno w połowie grudnia, ale nie na pewno. Papa.

dragers
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2548
hehe Park był super, tyle ze dalem sie zrobic "pewnej pani" (taka dziewczyna z brazowymi lokami). Jak do niej dobieglem, zaczela jakis maly flircik i kompletnie stracilem czujnosc i orientacje... heh i wtedy dostalem cios w twarz od chlopaka, ktory stal nieopodal, powinienem sie spodziewac takiego podstepu, ale wiecie jak to jest, kiedy jakas fajna dziewczyna was zagaduje... wtedy koncentrujesz cala uwage wlasnie na niej - z tego powodu rocznie gina tysiace osob

...Apropos Krav-lasek (na extremie byly 2)- Mysle, ze sporo napastnikoow moze sie rozczarowac, atakujac: ladna, drobna i niepozorna dziewczyne, a ta odplaci im sie seria, celnych ciosoow. Hehe Ja bylem w szoku!(oczywiscie pozytywnym)

Niecierpiliwie czekam, na nastepna extremke

Pozdrawiam.

"Szacunek, to powinien miec każdy do każdego."
"Cwiczyc aby przetrwac."
"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

"Szacunek, to powinien miec każdy do każdego."
"Cwiczyc aby przetrwac."
"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
malinss, tak - ta drobna dziewczyna z blond dlugimi herami miała dobrą technikę - upewniłem się o tym w niedzielę na CQB, przyglądając się ćwiczącym. Ale wiesz co mnie wpienia? Że goście nie wiedzą co to jest np. "light contact" - jak mówi instruktor. Od razu leją na 70-80% i wtedy nie pozostaje nic innego, jak zostawić takiego półmózga samopas (niech se sam ćwiczy) lub zwyczajnie mu zapalić na otrzeźwienie. Było tam paru takich.

dragers
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 339
Hej,no wlasnie.Light contact,ja sie w****ilem totalnie.Co za d****e,jeden by mi leb rozp... o podloge na sali w sobote przy tym cwiczeniu polegajacym na uderzanie glowa o podloge,na moja uwage przeprosil i...za***... jeszcze mocniej.I z walkami tak samo.Mirek mowi,ze light,powoli,cwiczyc technike a te d****e na full i to im slabszego przeciwnika mieli tym mocniej walili.Adamczyk tak samo,mowi cos,jak ma technka wygladac,ze koniec w tym momencie a niektorzy madrzy dalej nap.. goscia.Przeciez to jest chore...
Co tam jeszcze..Ano malo braklo,a z mojego powodu malinss'a by nie bylo juz wsrod nas,bo w cbq stalismy kolo siebie i ja mialem gazrure ;),ktora po 'obezwladnieniu mnie' przychodzacy nap... malinss'a :) Na szczescie nie skonczylo sie tragicznie (nery jeszcze bola? :) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2548
heh juz naszczescie przeszlo, hehe ale faktycznie trafili mnie centralnie w nerki. Mam jeszcze troszke sladoow po zebach pieknej blondi oraz cos z kregoslupem (chyba od skretoow cialem) moze to byc efekt przetrenowania. Objawil sie po raz pierwszy miesiac temu, i do dzis mnie trzyma.
Tak pozatym to czuje sie swietnie .
Z tymi lekkimi sparingami to faktycznie mozna bylo sie niezle wq..wic. Ludzie zapominaja, ze trening to trening a ulica to ulica. Jak chce sie lac na maxa to niech idzie na box albo sie gdzies w lesie umawia z kolegami.
Najgorsze jest to, ze przez takiego "twardziela" cierpia inni, w postaci braku lub zlego treningu...
Mam nadzieje ze na nastepnych Ext. to sie zmieni.

"Szacunek, to powinien miec każdy do każdego."
"Cwiczyc aby przetrwac."
"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

"Szacunek, to powinien miec każdy do każdego."
"Cwiczyc aby przetrwac."
"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 339
Hehehe,malinss to nie myj tego ugryzienia:) ja nie myje twarzy bo adamczyk na mnei pokazywal techniki w samolocie z lapaniem za twarz ;) beda pamiatki,zal zmywac ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2548
Extreme 15-16.11.2003
Sobota
10:00-13:30 - Trening na sali
13:30-15:30 - Przerwa
15:30-18:30 - Trening w parku oraz autobusie
18:30-20:30 - Przerwa
20:30-23:00 - Trening na sali
Niedziela
9:00-12:00 - Trening w samolotach oraz autobusie
12:45-14:45 - CQB

To byla 1 z 3 czesci Extremy. Musze powiedziec, ze mi sie bardzo podobalo, i dluga podroz do Łodzi oplacila sie w 100%.
Nastepna odbedzie sie prawdopodobnie za miesic.

Mozecie napisac jak to u was jest ze zdawaniem. Bo, ja naprzyklad wychodzilem z zalozenia, ze stopien sie nie liczy tylko umiejetnosci, a poniewaz za egzam. trzeba zaplacic 50zl. to wolalem wydac pieniadze na cos innego.
Naturalnie, ze jesli ktos w przyszlosci wiaze swoja prace z ochrona, czy tez w jakis sluzbach militarnych, to z pewnoscia taki papier mu pomoze.


Pozdrawiam.


"Szacunek, to powinien miec każdy do każdego."
"Cwiczyc aby przetrwac."
"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

"Szacunek, to powinien miec każdy do każdego."
"Cwiczyc aby przetrwac."
"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokladnie tak samo mysle ktos moze miec p100 a i tak moze byc cienszy od kolesia bez "pagonów"...a 50zl na ulicy nie lezy !!

Veni ,Vidi ,Vici !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 339
Cholera,kiedy te fotki z extremy beda:( kasia mi pisala,ze niedlugo ale to niedlugo cos sie przeciagnie chyba...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza rocznica

Następny temat

Noszenie noza...

WHEY premium