SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...:::KRAV MAGA:::...-dla kraverów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74782

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ninjak - "to moge je sobie źle zadawac" oraz "mi sie nie chciało popatrzec " - nigdy nie przeczytałem na tym poście bardziej żalosnych wypowiedzi. nie znajdziesz na tym forum frajera ,który odpowie ci na twoje pytanka. doucz się, bo aż dziw bierze ,że ty bez wstydu i żenady konstrujuesz te swoje wypowiedzi. życzę powodzenia w odkrywaniu tajników sztuki cravmaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Normalnie to niech wam bedzie to jest system na ktorym sie ni hu hu nie znam ale chciałbym cos podpatrzeć i może mogł by mi ktos jakaś www polecić albo cokolwiek może jakies filmiki czy cokolwiek :P ja jestem ciekawy co to jest :)-{-<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
wpisz w wyszukiwarke SFD krav maga, albo użyj google!


Zmieniony przez - PITTT w dniu 2004-04-08 15:34:55

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Dziekuje bardzo za informacje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Witam

Dowiedzialem sie ostatnio od trenera, ze bedzie mozliwosc uczestniczenia w stazu, z zakresu walki nozem.

Czy moze ktos z was uczestniczyl w czyms takim? Warto?

Pozdrawiam

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2548
rad 21 - nareszcie mam abonament, wiec chcialbym obdarowac cie sogiem, za ten temat i za postawe jaka prezentujesz => oby tak dalej .

Pozdrawiam.

"Szacunek, to powinien miec każdy do każdego."
"Cwiczyc aby przetrwac."
"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
malinss- dzieki bardzo! gdy trafilem pierwszy raz na to forum to z radoscia zobaczylem ze jest kilka postów o kravce. chcialem dowiedziec sie jak najwiecej ,bo wlasnie zaczynalem treningi... a tu kupa. po przeczytaniu prawie wszystkich postów o kravce zauważyłem ze wszystkie są polem dla jakiejś bezcelowej dyskusji o gustach i stereotypach. wiec powstał ten post po to , abym ja i inni czynnie trenujący kravke (głównie początkujący ,bo to oni mają najwięcej pytan) mogli dostac dobre informacje z dobrego źródła. jak juz kiedyś pisałem ciesze sie ,ze od kilku miesiecy ten post pozostaje miejscem w miare rzeczowych dyskusji i polem do wymiany informacji. tak mialo być. to takze twoja zasluga.

a teraz troche aktualności- ostatnie miesiace to raczej marny ruch na tym poscie, no ale widocznie tak ma byc.
ja od dluzszego czasu probuje dostac odpowiedz dotyczącą wymagań na P2, który czeka mnie w czerwcu. może ty Malinss masz taką ładną zeskanowaną kartkę jak z P1 ? chętnie bym to ujrzał tu na poście. a może pamiętasz w miarę dokładnie zakres na P2?

pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2548
witam.

co do kartek z wymaganiami to mam p3,p4,p5

...z tego co pamietam, na p2 byly obrony boczne, duszenie przedramieniem z tylu, blokada kopniec frontalnych i bocznych oraz jeszcze pare rzeczy... (jak mi sie przypomni to napisze)

Wydaje mi sie, ze wasi trenerzy powinni z wami przerobic wszystko co jest wymagane na dany stopien i napewno nie dacie sie niczym zaskoczyc - tak przynajmniej bylo u nas.

Pozdrawiam.

"Szacunek, to powinien miec każdy do każdego."
"Cwiczyc aby przetrwac."
"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
thx.
no trenerzy przerabiaja z nami przed egzaminem material, wiec o to nie mam obaw. tylko ciekawosc mnie zrzera, bo czesc wymagan to znam, ale nie wszystkie i jestem ciekaw ile jeszcze do czerwca sie naucze i czego.

a teraz troche technicznie. co sadzicie o kopnieciach w kravce? mam na mysli kopniecia powyzej pasa. czy sa to techniki bardzo niszowe i , raczej wszyscy opanowuja do perfekcji niskie kopniecia w strefe kroku i punkty na nogach, czy tez wyzsze kopniecia (pod pache, na glowe, stopujace na szyje, stopujace na klate, boczne w zebra....) sa waznym elementem kravki i podstawą wielu technik? moze macie jakies doswiadczenia z tym zwiazane?

pozdro!

ps.malinss, na razie nie moge ci odpowiedziec co do plakatu.nie wiem jeszcze jak bedzie wygladal moj weekend,gdzie i co bede robil.jak bede wiedzial wiecej dam znac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moim zdaniem na ulicy wiekszosc z tych kopniec moze byc nieprzydatna lub zagrazac zdrowiu samego wykonujacego kopniecie (jesli jest slizgawica to latwo sie przewrocic a potem ciezko wstac . jednak trzeba trenowac takze te wysokie kopniecia gdyz moze sie zdazyc sytuacja na ulicy w ktorej niebedzie mozna wykonac niskiego kopniecia a jedynie wysokie (trudno sobie taka sytuacje wyobrazic ale jednak... zdarza sie...). tak samo jak np. obrona przed nozem... uczysz sie chociaz moze ci sie nigdy nie przydac..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza rocznica

Następny temat

Noszenie noza...

WHEY premium