SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...:::KRAV MAGA:::...-dla kraverów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74790

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 161
od jakiegoś czasu uprawiam poza KM wolne bieganie(Free run)no i na jednym z takich biegów źle sie wybiłem doleciałem do ściany ale nie miałem już siły się wciągnąć a kumple nie zdązyli mnie ściągnąć bo skakałem pierwszy nie było wysoko ok.1 piętra ale teraz łupie mnie w okolicach kości ogonowej.Przeszkadza mi to cholernie na treningach KM może ktoś wie jak to rozruszaći sie tego pozbyć???

najlepszą obroną jest atak...
Krav Maga Isreali Combat System

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Prawdopodobnie lekarz bedzie wiedzial co z tym zrobic

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65
Chłopaki:
1. Moj trener KM stwierdził jasno, że jeśli dopuszczę aby przeciwnik przyjął postaę do walki to już zareagowałem za późno
2. Kravka z założenia nie służy do sparingów! Krótka akcja z postawy wolnej (otwartej i w nogi)
3. Cztery zasady KM... ( nie chodź gdzie jest ryzyko, wszedłeś uciekaj, nie możesz uciec to walcz WSZYSTKIMI dostepnymi przedmiotami, nie masz przedmiotow to maxymalnie uzyj swojego ciala -to tak w skrócie)
Porównywanie KM do czegokolwiek innego to głupota! BJJ, MT to sztuki walki a KM to system combat!
Pozdrawiam

Nie mówię, że oni nie są żli... Mówię, że my nie jesteśmy święci...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 595
na brazylijskie techniki nie ma lepszej odpowiedzi jak fila brasileiro. W końcu po to ta rasa piesków została stworzona. A tym którzy wyżywają się na KM chwała

rozwalony dzień, rozwalony łeb - razem bracia aż po zmierzch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1935
Jak myslicie jesli doszło by do walki na ulicy kolesia co cwiczy np.rok kravke z kolesiem co cwiczy Muay Thai tez rok kto ma wieksze szanse?? Mi sie wydaje ze Thaibokser...co sadzicie ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 166 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2955
takie rozwazania sa czysto teoretyczne. muay thai jest sztuka walki nastawiona na czysta ''walke'' natomiast idea kravki imho sprowadza sie do tego, zeby przed napastnikiem jak najszybciej sie obronic i zwiac. poza tym licza sie osobiste predyspozycje,warunki, sytuacja itp. jednym slowem - teoretyzowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 161
chłopaki(to do kraverów)wiadomo coś o jakimś zlocie(oczywiście w Polsce)kravatów?

najlepszą obroną jest atak...
Krav Maga Isreali Combat System

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 874
A jak w koncu z waszym doswiadczeniem czy stosowaliscie kravke na ulicy albo ktos z waszych znajomych ktorzy trenuja korzystal z niej??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 154
Ja osobiście jeszcze nie miałem okazji wyprobowac Kravki - chodze dopiero dwa miesiace ... we Włocłąwku trenerem jest Kotowski. Moze ktoś sie wypowie nt. sekcji włocławkskiej i trenera - jaką ma opinie ...
Pozdroo dla wszystkich kraverow

Szukam wirtuslnego trenera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 161
Co tu dużo mówić o doświadczeniu,pochodzisz rok,może pół,sam zobaczysz czy to ma sens.Jeśli Ci chodzi o efekty to moim zdaniem wszystko zależy od trenera i od twojego partera,z doświadczenia wiem że jeśli Ci się trafi jakiś"roztrzepaniec"który po byle kopnięciu w nogę lub krocze płaczei ucieka do szatni to będziesz miał ciężko z nim pon.tacy pseudo fighter poprostu nie na dają się do ćwiczeń na dłuższą metę.Dlatego uważam że lepiej trafić na jakiegoś większego nie******l... się ze sobą zawodnika z większym doświadczeniem z którym po pierwsze nauczysz się walczyć(zawsze może poprawić twoje błendy)a po drugie chyba lepiej uczyć od bardziej doświadczonych i mieć go za wzór by potem samemu tak walczyć.Cóż nie będe Ci nawijał więcej farmazonów o tym,ale jeśli chodzi o doświadczenie to możesz mieć i P5 jeśli będziesz miał słabą psychę to w przypadku ataku kilku napastników KM nic Ci nie pomoże.Piss

najlepszą obroną jest atak...
Krav Maga Isreali Combat System

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza rocznica

Następny temat

Noszenie noza...

WHEY premium