SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...:::KRAV MAGA:::...-dla kraverów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74789

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w Gdyni pod egidą Instytutu Krav Maga - Tomasz Adamczyk, bulimy 100 za miesiąc ,dwa treningi w tygodniu (90 min). na to wygląda ,że CrazyBoy ma najlepszą sytuację bo ma najtaniej i dosyć pokaźne wyposarzenie na treningach. u nas najczęściej jest jeden instruktor i pomocnicy z wyższej grupy (już pisałem o tym) ale zdarza się także,że jest dwóch instruktorów. W zeszłym roku było tak prawie zawsze. W tym roku jednak jest tak dużo rzadziej,a szkoda bo co dwie głowy to nie jedna. aha, no i jest około 40-50 trenujących.to chyba dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2548
Champion - Mysle ze kazdy tak zinterpretowal twoja wypowiedz, z jednego prostego wzgledu iz zaraz za twoja opinia znajduje sie opinia Zmacka nawiazujaca do twojej, w ktorej to gardzi on, w smialy sposob systemem Krav Maga.

Z gory sorry, bo tak wlasnie to odczytalem.
Ta nadinterpretacja byla rowniez spowodowana licznymi atakami na KM w przeszlosci i forumowicze, ktorzy prowadza polemike w tym poscie sa juz wyczuleni na tym punkcie.
Trzeba sie wczuc w sytuacje

Pozdrawiam.

"Szacunek, to powinien miec każdy do każdego."
"Cwiczyc aby przetrwac."
"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

"Szacunek, to powinien miec każdy do każdego."
"Cwiczyc aby przetrwac."
"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 339
Malinss,'dwoch' a nie 'dwuch'.Brrrrrr ;))
No ja bule 90 za 2x90 minut,ale czesto gesto instruktor nie ma nic przeciwko zostaniu na nastepne 90 minut dla zaawansowanej.A atrapy tez sa oczywiscie (noze,klamki).
Pytalem juz wczesniej,ktos z was sie wybiera 15-16 do lodzi na extreme?Ja chce jechac,tylko do jasnej cholery,w czwartek zacznie strajkowac pkp wiec w sobote moze nie byc szansy tam dojechac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4147
no ja płace 50 zl za 90 min tygodniowo jest projekt na 2 dzięń w tygodniu wtedy by cena wzrosła tylko trzeba jakąś sale wynająć.A jeszcze zapomniałem dodać że u mnie na sekcji były zajęcia z obrony przed pałką i mielismy atrapy całkiem przyjemna zabawa nimi była. a jeśli chodzi o wypowiedzi champion-a i zmacka to przychylam się do wypowiedzi Malinss-a

-=[https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]]=- SFD FIGHT CLUB -=[]=- SFD FIGHT CLUB -=[]=- SFD FIGHT CLUB -=[[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />]=-
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=91981 - strona klubowa Przyłącz się !
Żołnierzu doborowy, szkolisz się surowo, a Twoja broń jest dla Ciebie czymś najcenniejszym.
Zawsze dbaj o najlepszą kondycję fizyczną!

Nitorus Oxide Systems

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Ile kosztuje ochraniacz na jajka??

Tekst tygodnia: patrz profil

Tekst miesiaca: patrz profil

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to zależy jaki i gdzie kupisz,ja płaciłem za swój 65 zeta w zeszłym roku, w tym roku kolesie w tesco kupili za 60 (ale nie ten sam co ja )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2548
Co do eXtremy to jade na 99%, od nas wybiera sie jeszcze z 7 os wiec bedzie wesolo .

Hehe fajnie byloby sie spotkac i pogadac w realu

dyniek - heh sorki mam dysortografie. Staram sie nie robic bledoow ale to jest taka choroba, na ktora nie mam wiekszego wplywu.

"Szacunek, to powinien miec każdy do każdego."
"Cwiczyc aby przetrwac."
"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

"Szacunek, to powinien miec każdy do każdego."
"Cwiczyc aby przetrwac."
"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Ja place za 2 treningi w tygodniu po 90 minut - 90 zl. Choc podobno ma byc o 10 zl taniej
ten ochraniacz to chyba warto kupic, bo na pewno lepiej mozna kupic, ostatnio jak sie zbytnio przypalilem do cwiczenia to kumpel na kilka minut był wylaczony


Tekst tygodnia: patrz profil

Tekst miesiaca: patrz profil

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka trenuje karate shotokan i posługiwanie się nunchackiem. Ostatnio KRAV MAGA staje się coraz popularniejsza. Chciałbym choć trochę poznać tą sztukę , jednak trenera nie ma w pobliżu mojego miejsca zamieszkania a materiały szkoleniowe typu książki kasety vhs są praktycznie nieosiągalne. Czy ktoś mógłby mi pomóc. Może macie jakieś materiały na kompie itp. dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4415 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
mam pytanie do trenujących KM.

jaka jest pierwsza pomoc w przypadku uszkodzenia krtani (przy uderzeniu w krtań)?
jaka jest pierwsza pomoc w przypadku uderzenia w krocze?
jaka jest pierwsza pomoc w przypadku uszkodzenia oka?

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza rocznica

Następny temat

Noszenie noza...

WHEY premium