SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...:::KRAV MAGA:::...-dla kraverów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74771

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakryc uwierz mi chlopie ,ze nikt nas nie uczy zabijania!sa to techniki ,ktore nalezy uzyc w chwili zagrozenia,w takim momencie kiedy nasze zycie wisi na włosku!Trener mowi nam(przynajmniej u nas),zeby w razie knockoutu przeciwnika zadzwonic na policje i na pogotowie!Oczywiscie ,ze mozna zrobic komus krzywde ale stosujac kazdy styl mozesz to zrobić!!

Veni ,Vidi ,Vici !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4415 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
jak to nie uczą Was zabijania? przecież wszedzie mozna przeczytac jakie stosujecie techniki. uderzenie w krtań może zabić.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
rad ...Eyal byl na obozie w Ustce a poza tym jezdziłam na seminarki z nim i czasem bylam tłumaczem podobnie z Ryskiem Douiebem...tyle

Bałns Bejbi Bałns

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
oraz łojesooooCzy Avenis to jedna z tych stukniętych feministek, kobieta bokser, kominiarz itd....kotek kotek kotek kotek

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
jakryc...moze zabic a i owszem ..co do zabijania nikt nas tego nie uczy ..ja raz załapałm sie na wojskowa i uczylam sie jedynie skrecac kark..

Bałns Bejbi Bałns

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
oraz łojesooooCzy Avenis to jedna z tych stukniętych feministek, kobieta bokser, kominiarz itd....kotek kotek kotek kotek

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakryc - masz po części rację.uczą nas technik potencjalnie śmiertelnych. jednak jest pewna rzecz o której zapomniałeś dodać. NIKT nie karze nam ich stosować.NIKT! sławetny cios w krtań,choć wystepuje w kilku kontratakach, nie musi byc wykonany. Krav Maga jest bardzo elastyczna i nie musisz,wykonać dokładnie wszystkich elementów.wolę wykonac dwa razy cios "ręka-młot" na szczękę niż łokieć na krtań.Nikt nie uczy nas zabijać.bo ja nie umiałbym zabić ot tak sobie. chyba rozumiesz o co mi chodzi. dostajemy do rąk zestaw narzędzi,ale to my decydujemy które z nich użyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2548
Tak na marginesie to kiedy wyczujecie, ze trzeba pomoc.
Czy ktos z was widzial, jak przeciwnik, ktory przed chwila chcial cie zabic (wyjac twoje wnetrznosci nozem). Nagle staje sie potulnym pacjentem?
I skoro walczyles przed chwila o swoje zycie, to teraz masz je ratowac komus kto chcial ci je odebrac?

Jakryc - "jeszcze pytanko, skoro uczą Was zabijać, to czy uczą Was tez niwelować ewentualne stutki Waszego działania"

Nie kumam, mam pochowac trupa???
Skoro doszlo do tego, ze musial zginac bo mialem do wyboru "odwieczne": on albo ja...

Nie stawajmy teraz po stronie mordercy. Nie mowimy tu o zwyklym zlodziejaszku, tylko o kims kto usilowal nas zlikwidowac.

Zycie nie jest takie piekne, jak to niekiedy pokazuja w filmach, ze nagle wielka skrucha, tylko mi pomoz. To nie tak.

Afenis - to sie pewnie spotkamy

Pozdrawiam.

"Szacunek, to powinien miec każdy do każdego."
"Cwiczyc aby przetrwac."
"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

"Szacunek, to powinien miec każdy do każdego."
"Cwiczyc aby przetrwac."
"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948


Bałns Bejbi Bałns

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
oraz łojesooooCzy Avenis to jedna z tych stukniętych feministek, kobieta bokser, kominiarz itd....kotek kotek kotek kotek

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4415 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Rad 1 - przecież szedzie można przeczytac o KM, jaki to brutalny system...za brutalnością idą zazwyczaj poważne uzkodzenia.
KM pomoć składa się brudnych tricków typu:
- palce w oko
- kop w jądra
- uderzenie w krtań
- skręcanie karku (Afenis - to tez bywa smiertelne)

Tak więc, czy wiecie co zrobic, gdy komuś skręcicie kark, uderzycie w krtań etc.?

Przypominam o art. 162 KK.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4415 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
jeszcze ciekawosctka, na stronach KM przeczytałem, że opiera się ona na intuicji, odruchach.
skoro intuicja i odruchy, to nie ma czasu nja myślenie i decydowanie którego "narzędzia" uzyjesz...

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
- skręcanie karku (Afenis - to tez bywa smiertelne)-------->nie rob ze mnie głupka .....wiem


odruchy-->chodzi o to ze opiera sie na reakcjach ktore czest mamy nie zdfajac sobie nawet z tego sprawy a KM je wykorzystuje do obrony...to ma byc naturalny odruch i własie nie ma byc tak ze stanme i zaczne sie zastanawiac co mam zrobic coby przeciwnika zbytnio nie uszkodzic...bo zaufaj mi przeciwnik a juz na bank na ulicy ma na celu uszkodzic cie zdecydownie najskuteczniej jak potrafi .

Bałns Bejbi Bałns

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
oraz łojesooooCzy Avenis to jedna z tych stukniętych feministek, kobieta bokser, kominiarz itd....kotek kotek kotek kotek

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza rocznica

Następny temat

Noszenie noza...

WHEY premium