SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...:::KRAV MAGA:::...-dla kraverów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74763

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Chciałem was tylko pozdrowić kravaty.!!!!
I zapytać czy tez to macie ? :ludzie pytają co trenujesz ? mówie KM ,
A CO TO??????????????/ hehehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2548
Ostatnio SKMP sporo udzielalo sie w mediach (w radiostacji, gazetach...)
ogolnie sporo mowilo sie o Kravce.

i pozniej padaly takie zdania:

a ja slyszalem ze to takie brutalne i wogole... hehe.

Ale jak ktos juz mnie pyta co to jest, to mowie ze takie tam rozciaganie i bieganie

"Szacunek, to powinien miec każdy do każdego."
"Cwiczyc aby przetrwac."
"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Tak, zdaza sie. Niektorzy nawet nie wiedza co to jest system combat. Ale nie mam specjalnie takich problemow, bo bardzo malo moich znajomych wie ze trenuje KM.

Pozdrawiam

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do pytania typu: a co to???.... to nie tylko tak z kravka.... zaczalem trenowac luta livre i ludzie tez zadaja podobne pytanie... ci co sie nie orientuja w sztukach walki to wiedzia co to jest karate kickboxing box tkd judo jiu jitsu i tyle.... reszta to dla nich czarna magia....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
ciekawy sport, sog za post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jako założyciel dziękuję bardzo za docenienie postu :) jedynego zresztą o kravce ,na którym udało się ominąc bezsensownej dyskusji o wyższośći bjj nad KM oraz o celowości kopania w jajka :) no dobra, koniec już tego samochwalstwa...

zgadzam się, kravka to ciekawy sport. wiecie za co lubię kravkę, za tą atmosferę na treningach, za te rozmowy w stylu :"wasza krtań może się odkształcić o dwa centymetry ,więc możecie przydusić partnera, ale nie przesadzajcie za bardzo" - ostatnio na treningu. za to ,że chociaż na treningach ludzie są bardzo różni, to gdy zaczynamy ćwiczyć wszyscy są sobie równi. za tą adrenalinkę przed treningiem i latające po głowie myśli w stylu "czy dzisiaj ktoś mi wybije zęba, czy znowu się uda wyjśc cało" . i za to miłe zmęczenie gdy wracam do domu i jestem tak padnięty,że endorfina zalewa mi mózg i mam dobry humor przez resztę dnia. dopiero potem idą inne zalety takie jak : potencjalna skuteczność, system combat, ciekawe treningi, rozwój , itp....


a wy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Krav Maga to nie sport :)

Pozdrawiam

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc mam pytanko czy ktos z was zna sekcje w warszawie na pradze na ulicy uminskiego czy wiecie jaki jest poziom i kto prowadzi treningi
dzieki za kazde info
aha i jestem ciekawy czy ktos z was uzył techniki w zagrozeniu
chodzi mi o to czy zadal ktos cios w jadra ?
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jasne ze uzyl :> jak trzeba to sie kopie jesli nie ma innego wyjscia :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie od czasu gdy zacząłem trenować kravke, nie wystąpiły żadne sytuacje "użycia siły" . hmmm, zbieg okoliczności?



malinss, w tym tygodniu zalatwimy ta sprawe z plakacikiem co?

pozdro!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza rocznica

Następny temat

Noszenie noza...

WHEY premium