SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...:::KRAV MAGA:::...-dla kraverów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74780

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej pojdz obejrzec trening, w tym wypadku bym sie nie opieral na opiniach innych bo moga zwracac uwage na co innego :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 431
Bardt - on chyba trenuje w Katowicach. Z nim się skontaktuj.

Pozdrawiam Damian.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 183
Witam wszystkich.
Damian, jak tam woreczek, już wisi???
KM_Max - ja bym zaryzykował i się z typem lał, myślę że po 8miu miesiącach przynajmniej na pewno poszedłbyś na wymianę ciosów, a może byś typa skravmagował i tyle...
No ale oczywiście wszystko zależy od sytuacji...

A ja jestem chory już dwa tygodnie i siedze w domu...buuuuuu....nie byłem na czterech treningach, jak wróce do sekcji to mnie będą prać hahahahha

pozdro

Bez komentarza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 431
witaj :) juz naparzam -wyczyściłem całej rodzinie szafy ze zbędnych szmat, co by go napełnić.Było zbiorowe ich ciecie i spoko jest.Dziś jeszcze na siłowni byłem po raz pierwszy i jestem z siebie zadowolony, bo myslałem ,ze słabszy trochę jestem.W te ostatnie latka w tłuszczyk obrosłem troche.Ale od 10 wrzesnia biegam po 2000m/dziennie i se już 90kg waże HEHE.Pozdrawiam

Pozdrawiam Damian.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 431
No i Dobrzan do zdrowia szybko wracaj bo cofna Ciebie do początkujacej grupy:D za tak wiele opuszczonych zajeć, a na dodatek jak wrócisz to nikt Cie nie pozna i " ktos ty??" od wszyskich usłyszysz hehe

Pozdrawiam Damian.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68
Szafek7: daj mi cynk na gg:3422271 jak bede online a rozwieje wszystkie twoje watpliwosci dotyczace treningow.

pozdrawiam.

bardt-
kill or be killed

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na wymiane bym poszedl, i jeszcze bym mu na wsadzal kilka kickow ale co z tego ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 183
Damian - no to pięknie, wal w wór ile wlezie, tylko rodziny już nie terroryzuj, bo potem się w wiadomościach słucha hahahhahahah
Dzięki za życzenia, dzisiaj pierwszy raz ide na trening, zobaczymy co z tego będzie
KM - jak to co z tego...odechciałoby mu się awantur wszczynać

Bez komentarza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 431
Dobrzan- cieszę się ,że wróciłeść do zdrowia:D. Daj znać czy ktos Cię jeszcze tam pamięta.Buahaha

Pozdrawiam Damian.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 183
Nie bylo tak zle w sumie...pamietac mnie pamietali, gorzej troche bylo z kondycja, bo trening prawie caly w parterze akurat i nie wyrobilem...
No ale nikt nie mowil ze bedzie latwo!

Pozdrawiam

Bez komentarza.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza rocznica

Następny temat

Noszenie noza...

WHEY premium