SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...:::KRAV MAGA:::...-dla kraverów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74767

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich. Jestem typowym laikiem w sprawach KM. Chcialem sie spytac gdzie w Gdyni(jesli wogole są) prowadzone sa zajecia KM, i jakie koszty?

Mialem 2 lata temu operacje -rekonstrukcje wiązadeł krzyżowych, jednak kolano do dzisiaj nie jest do końca sprawne - czy jest to jakies duze przeciwwskazanie na podjecie treningów w Krav Madze?

Pozdrawiam i dziekuje za ewentualne odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 183
tu masz stronke sekcji w gdyni http://www.kravmaga.gda.pl/
jesli chodzi o przeciwskazania...no coz na pewno ci to nie pomoze, ale lepiej pogadaj z trenerem, na pewno ci doradzi

Damian: powodzenia w budowie woreczka!

Bez komentarza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 431
Dzięki Dobrzan:D.Prace wyknczeniowe już trwają.Pojutrze będę już wiercił co by go zamontować.No ...taki jestem:)Pozdrawiam

Pozdrawiam Damian.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Dobrzan za linka -co do KM to jednak sprobuje...zobaczymy co z tego wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68
W najblizszy czwartek (14) o godzinie 18.00 jest trening CQB katowickiej sekcji km na 3. stawach-muchowiec w katowicach. Tutaj sa zdjecia z ostatnich cwiczen: http://www.kravmaga.phg.pl/cqb/cqb.html 

bardt-
kill or be killed

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmmm ja mam pytanko mieliście okazje wykorzystać KM na ulicy?? Bo ja podczas jednej bojki nie zrobilem 360 :/ ale kontra byla nie ziemska ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68
Tydzien temu pod promilem po 22.00 saczylem z bratem piwo. Podeszlo trzech gosci z zapytaniem o droben. Brat sypna z 50gr miedzi tak ze koles zbieral z ziemi. Polecieli gdzies do kiosku a z trzecim rozmowa. Nagle ni z tego ni z owego ktos mi wskoczyl na plecy i poslal bombe w kark. Niewiele myslac zlapalem za butelke Zywca, ktorego przed chwila oproznilem i na gosicia zdzielilem w kark dwa razy, pechowo trafialem bo koles glowe schylil a kurtka z kolnierzem amortyzowala. Butelka poszla w mil dobiero po trzecim uderzeniu. w tym momencie, brat wyplacil gosciowi buta w zoladek bo koles mnie z tylu zachodzil. Ja podlatuje do trzeciego a ten stoi jak wryryty, uderzenie butem w krocze.odwracam sie do tego drugiego, co moj brat go przystopowal i juz z piesciami i po jadrach. Goscie wymiekli tylko slyszalem: "y tylko zartowalismy...". i tyle ich widzialem bo trza sie bylo oddalic. Generalnie ludzie mieli wielkiego pech. Procz zakrwawionej kurtki wiekszych strat nie ponieslismy.
To bylo nasze tradycyjne piwo w tym miejscu. Wacalismy z treningu.

bardt-
kill or be killed

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze jedno mam pytanko ... No wiec po WF w szatni jeden z kozaków szkolnych zaczął mnie obrazać, to nie bylem mu krewny (odpowiedzialem) ten wymierzyl mi szybki sierp (tak? wiecie tradycyjnie tak hakowo) w brzuch, co byscie zrobili. Cwicze KM 8 miesiecy, ale nie jestem pewien moich umiejetnosci jeszcze. Przeciwnik byl silniejszy, szybszy wysportowany... Ja poprostu odpuscilem, balem sie nie tyle co poobijanej twarzy co konsekwencji w szkole...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 431
Cześć KM_Max.Jeśli chodzi o KM to radzic za dużo Tobie nie mogę bo moje trenowanie dopiero się zaczęło, ale jestem "troche" starszy od Ciebie i z doświadczenia wiem ,że bójka w szkole moze skonczyć się konsenkwencjami nie do końca pozytywnymi dle Ciebie.Następnym razem propnuję buraka zignorować szkoda zniżać sie do poziomu jego i wielu jemu podobnych.TRzymaj siee .pozdrawiam.

Pozdrawiam Damian.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 522


witam wszystkich
chce sie zapisać na kravke do katowic i pytanie do wszystkich którzy trenują w sekcji katowickiej: czy można sie jeszcze zapisać jak tam wygladają treningi (czy instruktorzy spoko)?? z góry dzięki za odp:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza rocznica

Następny temat

Noszenie noza...

WHEY premium