SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...:::LETNI OBÓZ KRAV MAGA 27.06 - 04.07.2004 OKUNINKA :::...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
Wlaśnie wróciłem z tego surwiwala i jestem za***iście szczęśliwy że mogłem uczestniczyć w takim wspaniałym przedsięwzięciu !!!!! polecam każdemu takie formy spędzania czasu !!! ludzie z k1 piszcie jak wam sie podobało i jak było za***iście !!!!!

Jakie założenie masz ?? Proste Walczyc i wygrywać !! Dume w sercu masz Bo chcesz walczyć i wygrywac

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
mało osób cos na razie ale mam pomysła !!! ktoś może opisać jak było w ustce i bedziemy mogli razem na forum zkonfrontować 2 obozy było by fajnie dowiedziec sie jak trenują inni

Jakie założenie masz ?? Proste Walczyc i wygrywać !! Dume w sercu masz Bo chcesz walczyć i wygrywac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
był ktośz was na obozach walki ??? jak tak to piszcie i opisujcie jak wam sie trenowało !!!

Jakie założenie masz ?? Proste Walczyc i wygrywać !! Dume w sercu masz Bo chcesz walczyć i wygrywac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4428 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
od kiedy KM to survival?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
pewnie do tego okresu gdy krawka stała sie zwykła komercią i trzeba trzepac kase to sie robi jakieś obozy dla upośledzonych ruchowo lub sprawnych inaczej coby chłopak myślał że coś umie i bedzie bezpieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4428 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
tak też myślałem.

osobiście bardziej C56 utożsamiam z survivalem, choć tylko w pewnym stopniu.

prawdziwy survival to tylko kilka osób w Polsce robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922


PO PIERWSZE NIE MIERZCIE INNYCH SWOJA MIARA
dla mnie to była cieżka sprawa trenować po 6 godzin dziennie
jeśli chodzi o surwiwal to nie taki że dostajesz noz i musisz przetrwać w lesie 7 dni tylko o codzienny wysiłek fizyczny
co do konfrontacji krav magi z combat 56 to nie wiem bo trenuje to 1
lewro jestes instruktorem combat 56 na waszej stronce jest ogłoszenie o obozie pewnie już wiesz co sie bedzie działo może zdradzisz rabka tajemicy co wy tam wyprawiacie lub robiliscie wczesniej jesli nie byłes na tym obozie krav maga to sie nie wypowiadaj była tam lubelska kadra oraz szef wyszkolenia krav maga dania wraz z asystentem i mowili nam ze dobra robotę zrobilismy i zapewniam cie ze nie są to obozy dla upośledzonych ruchowo i pamietaj nigdy nie bedziesz bezpieczny w tym swiecie

Jakie założenie masz ?? Proste Walczyc i wygrywać !! Dume w sercu masz Bo chcesz walczyć i wygrywac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4428 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
"jeśli chodzi o surwiwal to nie taki że dostajesz noz i musisz przetrwać w lesie 7 dni tylko o codzienny wysiłek fizyczny" - to nie pisz, że to survival, bo obrażasz prawdziwych survivalowców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
stary zastanów sie co ty piszesz "właśnie wróciłem z tego za***istego surwiwala...." w poscie o krawmadze i kto tu jest szurniety,
na nszych obozach jest bardzo cieżko bo tam budujemy psychike , jeśli ja wytrenujesz to wystarczy ci pare technik aby sie obronić.
jeśli chodzo o mnie to jestem starym survivalovcem włśnie z nożem plecakiem i lubie sobie pojechac w dzicz ale to nie ma nic wspólnego z kravmagą .
powodzenia w KM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
jakryc
"jeśli chodzi o surwiwal to nie taki że dostajesz noz i musisz przetrwać w lesie 7 dni tylko o codzienny wysiłek fizyczny" - to nie pisz, że to survival, bo obrażasz prawdziwych survivalowców.
oka z***ałem tego słowa nie powinno być szaunek dla prawdziwych survivalowców
lewro
nie jestem szurnięty chciałem dobrze źle wyszło przepraszam a odnosnie jeszcze waszych combatowych obozów chciałbym sie dowiedzieć czegoś wiecej szczegółów jak długie treningi, ile czasu śpicie , gdzie trenujecie (las,woda), jak sie pożywiacie itp. itd. oraz sposób w jaki budaujecie psychike

Jakie założenie masz ?? Proste Walczyc i wygrywać !! Dume w sercu masz Bo chcesz walczyć i wygrywac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4428 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Lewro- nie chodzi mi o Ciebie, tylko o to, że survival to szeokie pojęcie.
nie można stwierdzic, że C56 to survival.

bo survival to obcowanie z naturą, samotne wycieczki z nożem i plecakiem, a C56, jak nazwa wskazuje, to combat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fajny filmik - trening dzieci

Następny temat

jak to dobrze rozplanowac??

WHEY premium