SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...:::KRAV MAGA:::...-dla kraverów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74784

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sztandar 20
wyjechales komus w jaja i co koles nie zszedł?
jesli miales taki przypadek opisz go.Aha napisz czy masz sparingi i ile razy w tygodniu
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe baltazar po prostu gosc stal przedemna i sie pyta czy mam 5 pozyczyc powiedzialem ze nie na co on zaproponowal mi ze mi za******li ale nie zdazyl bo dostal kopa miedzy nogi i a pozniej kopa na glowe oczywiscie ze to brudne ale ja nie mialem ochoty tracic zebow w zadnych "solówkach" a chlopaczek tesh sie nauczyl zeby trzymac nogi blisko siebie a nie stac jak do sklonow :> ale tylko raz mi sie zdarzylo na szczescie tak to nie mialem okazjii wyprobowac innych technik jak np obrony 360 czy przed duszeniem itp na szczescie a sparingi roznie czasem caly trening czasem wogole ale z reguly to ostatnie 15 min treningu i czasem tylko rece czasem full z kopaniem i kolanami czasem tylko technika tak na 30 % roznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe baltazar po prostu gosc stal przedemna i sie pyta czy mam 5 pozyczyc powiedzialem ze nie na co on zaproponowal mi ze mi za******li ale nie zdazyl bo dostal kopa miedzy nogi i a pozniej kopa na glowe oczywiscie ze to brudne ale ja nie mialem ochoty tracic zebow w zadnych "solówkach" a chlopaczek tesh sie nauczyl zeby trzymac nogi blisko siebie a nie stac jak do sklonow :> ale tylko raz mi sie zdarzylo na szczescie tak to nie mialem okazjii wyprobowac innych technik jak np obrony 360 czy przed duszeniem itp na szczescie a sparingi roznie czasem caly trening czasem wogole ale z reguly to ostatnie 15 min treningu i czasem tylko rece czasem full z kopaniem i kolanami czasem tylko technika tak na 30 % roznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bravo sztandar20 :)

w sumie to temat wykorzystania kravki w realu jest bardzo interesujący, szkoda ,ze ostatnio malo osob tu wpada na forum, bo by moze ktos opisal takze inne ciekawe sytuacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2548
We wtorek 2 marca w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku samochodowym zmarł nasz kolega Rafał Wacławek.

Będziemy zawsze o tobie pamietac.

Koleżanki i koledzy z trójmiejskiej sekcji Krav Maga

[`][`][`]

-------------------------------------------------
Informacje o Rafale:
http://www.kravmaga.com.pl/index1.htm
http://www.kravmaga-ikmf.com/

"Szacunek, to powinien miec każdy do każdego."
"Cwiczyc aby przetrwac."
"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 909
Bardzo mi przykro ztego powodu. Składam kondolencję rodzinie i znajomym.
Ja miłem szczęście 2 tygodnie temu też miałem poważny wypadek ale jestem cały. Szkoda że inni wartościowi koledzy nie mieli tyle szczęścia.
Szkoda że odchodzą od nas młodzi ludzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja dzisiaj z pogrzebu czlonka rodziny wróciłem i od razu czytam o smierci rafala.
ehhh to zycie takie kruche. trza sie cieszyc kazdym dniem.
mam nadzieje ze rafal tez sie cieszyl kazdym dniem.

[`][`][`]

kondolencje dla rodziny i znajomych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2548
Był naprawde wyjatkowy i czwiczyl z taka pasją...
Nigdy sie nie spoznial, nigdy nie gadal na trningach, zawsze skupiony dawal z siebie 100%
Kazdy trening sprawial mu ogromna radosc.
Do tego byl bardzo skromny i zawsze stawial dobro innych nad swoim, drugiego takiego czlowieka nie znalem...

Takim wlasnie go zapamietam i taki wlasnie chce byc!!!

"Szacunek, to powinien miec każdy do każdego."
"Cwiczyc aby przetrwac."
"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sądze ,ze wielu chciałoby być takimi uczniami SW jak rafał.
rzeczywiście cechy i zachowania które przedstawiłeś powyżej malinss pokazują,że był on poświęcony swojej pasji i każdy z nas mógłby się tego poświęcenia od niego uczyć...
niestety już za późno.

z drugiej strony, popatrz malinss,że jak żył rafał to nikt nic o nim nie wiedział na tym forum, i poza sekcją w sopocie.... uważam ,ze powinniśmy okazywać taki szacunek ludziom jeszcze za życia i doceniać ich,gdy ma to jeszcze dla nich znaczenie. bo rafał by się na pewno ucieszył ,że ludzie tak dobrze o nim mówią,a teraz to już dla niego bez znaczenia...szkoda.
Jeśli znacie ludzi ,którzy swoją postawą powinni wzbudzać szacunek (najlepiej osoby związane jakoś z KM, bo o tym ten post- chociaż niekoniecznie) to może przedstawiajmy ich jeszcze za zycia. w koncu w tym kraju trzeba przywrócić jakieś autorytety i ideały, skoro te stare się "sprzedały".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
[`] [`] [`]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza rocznica

Następny temat

Noszenie noza...

WHEY premium