SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...:::KRAV MAGA:::...-dla kraverów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74786

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Jesli w Krav Madza trenowane sa kopniecia, uderzenia, duszenia i dzwignie (dzwignie w mniejszym zakresie), to mozna takze atakowac. Ale jesli chcesz sie tam zapisac, aby umiec sie potem naparzac na ulicach to lepiej daj sobie spokoj. Byli tacy goscie ktorzy pochodzili 2 miesiace i mysleli ze sa juz fighterami. Na szczescie grupa juz sie oczyscila z takich kozakow.

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3775
a jakie są przeciw wskazania w ćwiczeniu krav magi?

i np. jeżeli mam kłopoty z słuchem i z równowagą, to czy moge ćwiczyć krav mage ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 306
gdzie są sekcje w tarnowie, ile razy w tygodniu trening i ile na miesiąc. Kto wie niech pisze.

Inwestuj w alkohol - jest najlepiej oprocentowany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4299
Przestepca troche pozno, tutaj masz : http://www.kravmaga.celinternet.pl/tarn.htm 

1 miejsce w typerze Euro 2004

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiecie kiedy rusza znowu sekcja w Rzeszowie na stronie oczywiście nic nie pisze na maila Paweł nie odpowiada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 183
Witam wszystkich!
Uffffffffff....zajęło mi to 3 dni ale przeczytałem całego posta....
Na samym wstępie wirtualny S O G dla rad21 za spoko pościk. Przeglądam SFD od jakiegoś czasu pod kątem KM, i tak jak szanowni forumowicze zauważyli, ten jest jedyny, który temat traktuje poważnie.

Jeśli chodzi o mnie to jestem totalny laik - 3 miesiące KM, wczesniej 5 mcy BJJ, no a dodatkowo ze znajomymi cwiczymy BOX.
Chodzę do Adama Borejko w Wawie na Umińskiego.
Wydaje mi się, że trener jest spoko, ale nie mam dużego doświadczenia w KM więc ciężko ocenić. Od razu na wstępie prośba (Afenis...?) - jeśli go znacie to napiszcie kilka słów na jego temat.
Baltazar - na Umińskiego jest właśnie A. Borejko. Poziom...wydaje mi się, że jest średni, na pewno nie zaawansowany - dołączyłem od razu do tej grupy bez wcześniejszego przygotowania uderzanego (troche tego boxu, ale nie w sekcji).

Reasumując, mam nadzieję zagościć na tym poście na dłużej, jeszcze raz pozdro dla rad21 a takze Malinss za ciekawe wypowiedzi.

Bez komentarza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68
Katowicka sekcja, musze sie pochwalic tymi zdjeciami z treningu cqb wiec zapraszam: http://www.kravmaga.phg.pl 

bardt-
kill or be killed

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam dużą prośbę: niech sie ktoś do mnie odezwie kto trenuje w Sosnowcu. Ja rok trenowałam w Gliwicach ale teraz nie mogę już tam chodzić (wyprowadziłam się)-bliżej mi do Sosnowca. Czy to jest dobra sekcja?? Są tam w ogóle jakieś dziewczyny? Trochę łyso by mi było jakbym tam była sama-tym bardziej że taka średnia jestem jeśli chodzi o umiejętności a wiadomo-faceci nie lubia ćwiczyć z babami :/ moje gg 1466212. plissss...napiszcie mi coś o tej sekcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 166 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2955
--->morticia
z tego co wiem to w sosnowcu jest co najmniej 4 czy 5 regularnie cwiczacych dziewczyn :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 377
morticia prosilas o info na temat sekcji w sosnowcu - sekcja z tego co wiem jest bardzo przyzwoita dzieki trenerowi piotrowi dziembie , kobiety tez tam sa i z tego co mi opowiadali to nawet dosc sporo wiec musi im byc tam dobrze wiec uderzaj spokojnie :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza rocznica

Następny temat

Noszenie noza...

WHEY premium