SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krav maga hm

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2111
Bardzo zastanowił mnie pewien artykuł o słabosi krev maga chciałem dopisac cos swego poniewaz od niedawna chodze i mam inny punkt widzenia.
Otóz: zapisałem sie na krev maga w pazdzierniku ubiegłego roku chodze wiec nie długo bo moj system treningow odbywa sie co 2 tygodnie po6-7 godzin.Jak wygląda trening- zawsze jest około 50 osob takich prawdziwych kozaków ktorzy wczesniej sie bili <konkretni dyscyplinka jakaś> jest z moze 8 reszta to liceliści kilu mundurowych <celinicy straz graniczna policjanic >trening na razie wygląda tak jak wczesniej pisali chłopaki czyli obrona 360 chwyty dzwignie troche sparingow.Ogólnie nie jeste zle mi sie podoba płace 80 za miecha i to nie jest wcale duzo.artykuł ten napisałem bo nie zgadzam sie z kolesiem ktory twierdzi ze krevka jest do dupy.moj drogi wydaje mi sie ze kreva uczy nas bardzo wiele nie mowie ze jest za***ista najlepsza niech nawet zostanie mi w głowie troche dzwigni i kilka chwytów juz sie nawet przydało.Nie załuje i bede chodzic dalej.Wczesniej trenowałem boks z moim kumplem tak amatorsko fajnie było ale uznałem ze to zamało.A w wieku 19 lat za pozno na trenowanie karate i innych pierdół.Niedawno biłem sie z kumplem na lekkim sapringu jakie było moje zdziwienie kiedy zadawłał proste cisoy trudno bylo mi sie obronic <ziom jest za***isty szybki walczył w hetmanie> wiec gdy tak mnie okład nie mogłem nic zrobic moj instykt bokserski troche sie pogubił,a le w koncu zaczełm myslec pokravkowemu i przy szybiej kontrze piznełem go w jaja ale maiałe satysfakcje prawdziwe kravkowe posuniecie.jednak ten sparing daj mi duzo do zrozumienia ze mało umiem i jeszcze kilka lay bede doskonalic umiejetnosc by byc dobrym fighterem.Jednak wiedzac ze uczac sie karate musiał poswiecić by jeszcze wiedzej jestem nastawiony optymistycznie.Wiem ze smam krevka nic nie da dlatego tez cwicze na siłce<ostatni mniej> biegam i rozciagam sie.wiemże do tego wszystkiego porzeba wytrwałosc, wytrwałosc to cecha zwyciescy.W krevce nie szukam nayczycielki do bijatyki ludzi ale tylko do obrony.nie szukam jakis znajomosci bo jak umieszliczyc to licz na siebie ale atmosferka jest fajna .A nauczyciel za***isty były mistrz europy w teekwondo i jeden z najlepszych instruktorów krevkiw polsce.Chciałbym aby zaczynający lub zastanwiający sie nie zrazali a dopiero po wszystkich za i przeciw podjeli decyzje o treningu krevki.na pewno poruszana kwestia ceny ma ogromne znaczeni gdyz słyszałem ze w wawie cena wynosi nawet 350 zł za miecha 2 czy 3 razy w tygodniu po1.5h tu tez nie wiem czy w takim wypadku wybrałbym krevke.A i jeszcze jedno nie jest tak ze chwale tak za***iscie krevke bo na nią sam chodze juz wczesniej słyszałem od niej pozytywy ale tez i negaty JA NAJBARDZIEJ CENIE SOBIE BOKS ALE KREVKA tez jest fajna i zachecam do niej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2102
1.Trening co dwa tygodnie po 6-7 godzin??? Ty jakiś masochista jestes?? Szczerze ci powiem ze trening z takimi przerwami g**** ci da.
2.Dla ciebie 80 zl to nie jest dużo jak za 12-14 godzin miesięcznie?? Znam ludzi, którzy płaca 70 zl za treningi 3x2 godziny w tygodniu za Kicka.
3.A o tym ze uderzenie w jaja jest skuteczne to dowiedziałeś się dopiero na Kravce
4.A post odnośnie Krav Magi już jest wiec nie wiem, po co zakładasz nowy. Nie lepiej byłoby po prostu dopisać to do niego?? Zaśmiecasz tylko dział&#8230;..

****SFD FIGHT CLUB****

Wole umrzec stojac niz zyc na kolanach

SESJA = system eliminacji studentów jeszcze aktywnych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2111
1.wiec po 1 oprocz tego trenuje sie samemu a jezeli komus zalezy tak jak mi to sie trenuje w tygodniu z kuplami powtarz kombinacje sparuje itp<jezeli nie wiesz co znaczy 6-7 godzin treningu to swiadczy o tobie>
2.g**** mnie obchodzi ile za to płaca i tak to ciecie
3. w czystym boksie jak byś nie wiedział nie ma uderzeni w krocze dla tego tez nigdy tak nie uderzałemnie byłem przyzwyczajony do tego typu uderzen
4 napisałem ten artykuł po to by zgromadzic popierających krevke i powiedziec cos od siebie jezeli zasmieca forum to moderator moze go wyrzucic ale chyba po to jest te forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"g**** mnie obchodzi ile za to płaca i tak to ciecie"-->chciałbym widzieć jak sparujesz z takim cieciem,powiedzmy tylko na ręce,przekonałbyś sie kto cieciuje na treningach

Charatacie sie też na treningach jako system samoobrony?

Za tyle hajsiwa co wy płacicie za ten system to ja wole bjj uskuteczniać+boks i.....

edit:Jeszcze jedno chciałem dodać,zamiast sparingów na tej kraveweź sie lepiej za ortografie,bo przeczytałem połowe z wielką męką i tak naprawde nie wiem jaki jest przekaz tego tekstu?

Zmieniony przez - dragon1987 w dniu 2005-02-08 17:30:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1476
To ja w życiu nie byłem na KM i jak by mnie 2 kolesi zaatakowało to jednego w jaja bym kopnął, i nie potrzebuje za to płacić 80 zł.
Ale skoro nie byłem na KM to się na jego temat nie wypowiadam, lepiej ćwiczyć cokolwiek niż siedzieć przed kompem.
Jednak zastanów się czy nie wartoby było zacząć trenować czegoś innego bo było by taniej i częściej.
U mnie za 80 zł to bym miał:
judo 2 razy w tygodniu po 1,5 h
vale tudo 2 razy w tygodniu po 1,5 h
karate shidokan lub shotokan (ta sama cena) 5 razy w tygodniu po 1,5 h
Ja trenuje judo i niedlugo dorzucam shidokan i uwazam ze to mi starczy

Pomóż głodującym dzieciom http://www.pajacyk.pl 
http://www.polskieserce.pl
Ból jest wymysłem umysłu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2102
Sajlas gadasz jakieś bzdury!!
1.Fakt nie wiem, co znaczy 6 lub 7 godzin treningu. Bo ja jak miałem 2 godziny to nieraz do domu wracałem ledwo na nogach stojąc ze zmęczenia. Czas treningu a jego intensywność to duża różnica. Piszesz, ze w tygodniu robisz sobie sparingi z kumplami. Ja dopiero po kilku miesiacach Kravki mialem spraingi i to odpowiednio do tego ubrany ( a i tak nie bilismy sie na 100% bo by z nas niewiele zostalo).
2.&#8222;g**** mnie obchodzi ile za to płaca i tak to ciecie&#8221; <- kultura przede wszystkim prawda?? Otóż te &#8222;ciecie&#8221; zrobiłyby z ciebie taki &#8222;wiatrak&#8221; ze nie wiedziałbyś jak się nazywasz.
3.Wiem ze w boksie nie ma takich uderzeń, nie gadasz z laikiem. Ale o tym ze cios w genitalia jest skuteczny to dowiedziałeś się dopiero na Kravce??

Dragon1987 zmieniles avatar czy mnie się wydaje

****SFD FIGHT CLUB****

Wole umrzec stojac niz zyc na kolanach

SESJA = system eliminacji studentów jeszcze aktywnych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zmieniłem avka,dobrze Ci sie zdaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
zmienił zmienił to ja ci podpowiem

a co do autora pierwsze , dobrze że nie chodzisz na krAvke tylko krEvke fakt jak leci krewka to już lepiej ,

dwa 6-7 godzin tyle to ja moge kimać jestem ciekaw ile masz siły na tej ostatniej godiznie i jak dużo ogarnaisz jużwtedy

trzy to że sątam celnicy i inni mundurowi nie znaczy że to jest takie sooper

cztey niezła kasa ci tam leci

pięć wszelkie rzeczy o KM sąw innym temacie dopisuj sie do jużistniejących

sześc walnąłes kolege w jajka , łał 6 godzin treningu robi swoje


żcyze szczęścia



dragon--> hhe ty już wiesz co


spóźniłem sie z podpowiedzią

Zmieniony przez - niwix w dniu 2005-02-08 23:31:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Chyba wiem o co Ci chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
jak dalej będziesz niegrzeczny to jużwiem kogo na ciebie nasle także uważaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1546
chodzisz na kravke tam obok turkusu ? tez myslalem zeby przejsc sie na ta mordercza sztuke walki, ale chyba dobrze ze sie rozmyslilem i wybralem cos innego
a na hetmana chodzi masa osob, bo chyba za darmo jest? to nie wiem czy to jest jakis wyznacznik elitarnosci , ale swoja droga naprawde nieladnie kopac kolege po torbach :)

wroga nalezy zabic szybko - uderzajac w plecy...
...o honor nalezy martwic sie wsrod przyjaciol.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Która SW wybrać?

Następny temat

Pozycje w TKD

WHEY premium