SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...:::KRAV MAGA:::...-dla kraverów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74779

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
5 razy w tygodniu BJJ? Zapisuj sie.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 161
nie wiem jak z bjj ale jesli to prawda z tymi 5-trenigami w tygodniu to całkiem nieźle...ciekawie jak z szkoleniem i samym klubem..

najlepszą obroną jest atak...
Krav Maga Isreali Combat System

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 377
Nie ćwiczę KW ale kiedyś chciałem lecz cena mnie odstraszyła. Obecnie trenuje boks i wiem że ma dużo niedociągnięć np: brak nóg oraz chwytów. Czy jakbym teraz zaczą ćwiczyć KW dałoby to jakieś skutki czy lepiej wybrać inną sztukę walki oczywiście nie przerywając treningów bokserskich lecz jakby je uzupełniając o to czego tam brakuje. A niechciałbym płacić za to co może się wydawać głupię wytłumaczenie ciosów. Bo o to to mogę kumpla poprosić oraz demonstrację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
nie KW tylko KM...
a moze polaczysz boks z czyms chwytanym? To bedzie bardzo dobre uzupelnienie.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 377
dzięki, ale może coś konkretniejszego (zapasy, judo czy coś innego)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Ja Ci polecam BJJ, ale zapasy i judo to tez dobre wyjscie. Zawsze wzbogacisz zasób swoich technik uderzacza o elementy chwytane czyli przekrojówka, najlepsze wyjscie.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43
Siemka cwicze krav mage od 1 miesiaca i jestem ciekawy po ilu miesiacach zdaje sie na 1P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12517
Z tego co pamiętam to chyba po 5-6 miesiącach

życie jest piękne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27
Witam wszystkich.
Kumpel namawia mnie na trenowanie Krav Maga no już troche przeczytałem na tym forum i nan innych i z tego co wiem to jest izraelska sztuka zabijania (ozcywiscie w wersji cywilnej bez zabijania ;)) no i polega na jak najszybszym unieszkodliwieniu napastnika. Podobno jest bardzo brutalna, ale i zarazem skuteczna. No i mam takie pytania skoro to tak brutalna sztuka to czy tak samo będzie na treningach ze nie będe miał siły wracać włsnymi siłąmi do domu? Czy będą tam tak lać z całej pety jak na ulicy czy troche słabiej byle chodziło o to żeby złapać o co chodzi? No i czy to jet dobra sztuka dla laika zarówno jeśli chodzi o walkę jak i słabe przygotowanie fizyczne. Jestem z Białegostoku no i naszą sekcje będzie prowadzić Rafał Wdowiak, moze zna ktoś tego trenera i ćwiczył u niego, jesli tak prosze o jakięś scharakteryzowanie jego osoby. No i jeśli juz ktoś ćwiczył KM to prosze zeby opisł jak wyglada trening.

Pozdraiam i z góry dziękuę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
http://www.itf.prv.pl/kravmaga.html


Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2005-10-14 13:18:43

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza rocznica

Następny temat

Noszenie noza...

WHEY premium