SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KRAV MAGA W BIAŁYMSTOKU

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22821

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Słyszałem że podobno coś się ruszy w BIAŁYMSTOKU odnośnie krav magi. Czy ktoz to moze potwierdzić ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2159
INSTYTUT KRAV MAGA POLSKA
TOMASZ ADAMCZYK
Białystok

telefon informacyjny: 0608 778 635

Organizator:
Mirosław Szpakowski
0600 778 108

Instruktorzy:
Tomasz Adamczyk
Mirosław Kruk
Wystarczy poszukać http://www.kravmaga.com.pl/ 

Najlepszą obroną jest atak.
Powiedz, kiedy masz powiedzieć uderz, kiedy musisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O.K. dzięki bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prosze o wpisywanie się osób trenujących w BIAŁYMSTOKU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4953
Kumpel kiedys dzwonil i sie okazalo ze nie ma treningow w Bialym. Nie wiem jak teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
Rozmawiałem z p. Adamczykiem będac w maju na stażu w Kielcach na temat utworzenia sekcji w Białymstoku i problem polega na tym, że nie ma w tej chwili instruktora, który dojeżdżałby do Białegostoku na treningi. Być może zmieniło się coś od tego czasu, proponuję przyjść na seminarium w tym miesiącu http://www.kravmaga.com.pl/aktual.htm i może coś się wyklaruje.
W Białymstoku jest tylko kilka osób, które jeżdżą na staże w innych miastach. Nie znam nikogo z Białegostoku kto trenowałby w Ostrołęce lub w Warszawie. Myśleliśmy o dojeżdżaniu do Ostrołęki żeby mieć możliwość zdawania egzaminów ale to zbyt duzy wydatek. Póki co zostają staże i obozy a wybór z oferty instytutu jest spory.
Niestety nie kazdy podoła takim kosztom. Z tego własnie powodu nie pojechałem na obóz Instytutu Krav- Maga w Ustce do którego się w sumie przygotowywałem ze względu na odbywające się tam egzaminy ( . Pojechał z Białegostoku tylko Mirek Szpakowski i chociaz nie mógł być do końca był zadowolony z poziomu merytorycznego zajęć.
Zapraszam na najbliższy staż moze coś się wyjaśni. I radzę przygotować się kondycyjnie bo cięzko wytrzymać tyle godzin w dobrej formie.
I nie nastawiajcie się na to że nauczycie się Kravki po takim stażu. Ci którzy mieli już kontakt z tym systemem przypomną sobie niektóre techniki i odruchy, ci którzy będą pierwszy raz poznają podstawy tego popularnego obecnie combatu. Do uzyskania konkretnych umiejętności potrzebny jest regularny trening i mam nadzieję że coś w tym temacie uda się w tym sezonie zrobić.
Pozdrawiam.

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620


migawka ze zlotu w kielcach- obrona przed agresorem uzbrojonym w pałkę- prowadzący Gabi Noah z Izraela.

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620


Gabi Noah a akcji.

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620


Ekipa z Białegostoku na treningu w Kielcach w maju tego roku- w środku Szef Instytutu K.M. Polska P.Tomasz Adamczyk i Gabi Noah- instruktor z Izraela.

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
jak ktos ma zamiar iść na najbliższe seminarium w Białym niech się wpisze.

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy krav mage może trenować kobieta która ma 160cm wzrostu i wazy 50 kg????
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

judo w atenach

Następny temat

pytanie

WHEY premium