SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...:::KRAV MAGA:::...-dla kraverów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74775

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Przywitajcie chlopaki nowego kravaciarza
Wczoraj bylem na pierwszym treningu i sie dosyc spodobalo.

Tekst tygodnia: patrz profil

Tekst miesiaca: patrz profil

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 339
Krazz'ik,inteligencja i wyksztalceniem :P sorki, nie zlosc sie ale nie wytrzymalem :) na mnie takie rozne ortografy dzialaja lepiej niz prosty w szczeke ;)
I witamy nowego kravaciarza,a w jakis posob wiazesz?:) Hehehe,o czym to ja pisze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Clenoman - zobaczysz ,kolejne bedą jeszcze lepsze! a co do twoich tekstów tygodnia i miesiąca to

No i witamy na forum! pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1055 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6277
No jeżeli o mnie chodzi to tak ... KM bede traktowal właśniek ja już tu wiele razy mówiono jako dodatek dopelnienie w moim juz dość aktywnym zyciu.
z kosza nie zrezygnuje chociaz chcialem bo mam tylko 180cm, a to jest za malo (chce miec te 196 )
A czy nie lepiej trenowac np. 3-4-5 lat KM niz mieszac różne inne sztuki walki trenujac kazde po rok ??
Moim zdaniem chyba lepiej skupic sie dobrze na jednej sztuce np. na KM i być w niej dobry lub najlepszy
Takie jest moje skromniutkie zdanie.




Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu.
Bądź gotów do walki,
ale jej nie wszczynaj.
Pielęgnuj przyjaźnie.

$$ Mafia Ślązaqf $$

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 339
Bartoz,wychodzi na to, ze kazdy ma jakies swoje zdanie. Z reguly nie slucha sie rad zanim sie samemu nie dojdzie do tego,ze taka rada to byla prawdziwa.Choc czesto utwierdzamy sie,ze jednak to my mielismy racje.Wiec mysle,ze takie pytania to wywolywanie burzy w szklance wody bo zetra sie ze soba rozne zdania i poleca iskry a ty i tak zrobisz tak jak bedziesz uwazal :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wg mnie kazdy ma swój rozum i pewne predyspozycje ,ktore decyduja o wyborze danego sportu.Kiedys trenowalem zapasy ale to nie bylo "to".teraz mysle ze znalazlem cos dla siebie i bede sie tego trzymac.Wazne ,zeby kazdy znalazl cos co mu odpowiada i nie krytykowal innych stylów walki !

Veni ,Vidi ,Vici !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CrazyBoy,dyniek,bartoz - chłopaki,wy wszyscy macie rację,każdy po trochu, bo każdy z was rozsądnie gada.a więc zamknijmy ten rozdział naszej niekończącej sie dyskusji o Krav Maga.przejdźmy do nowych kwestii, do nowych tematów:
co sądzicie o dziewczynach trenujących Kravkę? Jak sobie radzą u was na treningach? Dają sobie radę czy wloką się na tyłach? ile jest kobiet w waszej grupie?

u mnie jest około 5 lub 7 (niepamiętam )siłowo,to są raczej słabiutkie, pompeczki to robią na kolankach, ale 2 z nich to całkiem dobrze sobie radzą,nawet lepiej od niektórych chłopaczków. a reszta...hm, życzę im dużo szczęścia jeśli będą w niebezpiecznej sytuacji.Może to się jeszcze zmieni,i jakoś się wyrobią, nabiorą nawyków i determinacji,ale na razie to są trochę zbyt ostrożne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1055 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6277
Mmm... trudno powiedziec jak to jest z kraverkami ale koszykarki są niezłe laski ale ich trening i gra BEZ KOMENTARZA
A jak u was chlopaki gracie czasem w kosz??

Moge sie pochwalić ze mam juz praktycznie mistrza Śląska i mierzymy na mistrza POLSKI!!! (rocznik 88 oczywiscie
KSPOGOŃ
pozdrawiam


Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu.
Bądź gotów do walki,
ale jej nie wszczynaj.
Pielęgnuj przyjaźnie.

$$ Mafia Ślązaqf $$

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U nas niestety nie ma zadnych kobiałek ,same chopy :(((
Fajne babki chodza do ciebie Rad21????Bywasz z nimi w parze ???

Veni ,Vidi ,Vici !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2548
U mnie na kravce sa 2 kobitki.

Zaatakowane moglyby naprawde zaskoczyc przeciwnika.
Calkiem niezle sobie radza, ale najwazniejsze ze maja ambicje i bardzo sie przykladaja do treningoow, mysle ze w KM dzielenie na plci jest zbedne bo glownie technika goruje nad sila. (nie twierdze ze sila nie jest wazna ale w tym systemie technika nr. 1 a zaraz za nia warunki fizyczne)

Ja z krav-laskami mam problem natury moralnej. musze uwazac przy zadawaniu(markowaniu) ciosoow w okolice brzucha a szczegulnie jak natkne sie na klatke - troche wtedy niezrecznie sie czuje.
Naszczescie w perteze jest ochraniacz na jajka bo tez mozna sie zawstydzic w niekturych sytuacjach hehe to tyle
pozdrawiam.

"Szacunek, to powinien miec każdy do każdego."
"Cwiczyc aby przetrwac."
"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

"Szacunek, to powinien miec każdy do każdego."
"Cwiczyc aby przetrwac."
"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza rocznica

Następny temat

Noszenie noza...

WHEY premium