SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...:::KRAV MAGA:::...-dla kraverów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74770

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1282
Siemka wiecie może ile kosztuję lekcje Kravki w Gdyni bo chce się zapisac od wrzesnia którego trenera mi polecacię suchego czy kaminskiego ?
Może ktoś już tam trenuje czekam na odp.
pzd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
A ty w archeologa sie bawisz? Raptem pare tematow nizej masz aktualny topic o KM, wiec po co odswiezasz starocie? Patrz -> https://www.sfd.pl/Trenujący_KM_i_ich_doświadczenia-t279974.html 
Ponadto masz jeszcze Informatory Regionalne i tam mozesz pytac o sprawy zwiazane ze sportem w twoim regionie.

Zmieniony przez - x-ray w dniu 2007-06-06 17:04:02

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11626
kiedys trenowalem kravke bardzo krotko jakies 2 miechy fajna sprawa ale czegos temu stylowi brakuje tzn moze trafilem do sredniej sekcji ale nigdy nie bylem zmeczony tak po takim treningu no i cena koszt 90 zl za miecha za 2 razy w tyg sadze jedak ze warto trenowac kravke zeby czuc sie bezpieczniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
Siemka wiecie może ile kosztuję lekcje Kravki w Gdyni bo chce się zapisac od wrzesnia którego trenera mi polecacię suchego czy kaminskiego ?
Może ktoś już tam trenuje czekam na odp.
pzd.

Polecam Ci Pana Kamińskiego. Chodz sam nie mialem przyjemnosci u niego trenowac, ale kolega ktory mieszka w Gdyni mowil ze byl w kilku szkolac KM i u Kamińskiego jest najlepiej. Pozdrawiam

"Co mnie nie zabije -to wzmocni ;>"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 154
Czolem!
mam do Was pytanie - czy ktos z Was kupowal cos w sklepie wysylkowym Kraver? tak dawno ze nawet nie pamietam kiedy wplacilem kase na ich konto i co? czekam juz wiele tygoni - najpierw przeprosili i obiecali wysylke a teraz juz nawet nie odpisuja.To prawie kradziez...Jakie Wy macie z nimi doswiadczenia? Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 154
witam ! To jakis "cud"!!! Dzis dostalem koszulke z Kravera.Zaraz po 6 moze 7 tygodniach...A wiec wszystkim, ktorzy chca cos u nich kupowac - zycze bardzo wiele cierpliwosci. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 212
czyżbym nie tylko ja miał takie doświadczenia?:)
Moi znajomi dostali te koszulki w miarę szybko, chyba po tygodniu-dwóch. ja czekałem ok miesiąca.

btw. kumpel prosił mnie, żebym pokazał mu kilka prostych technik. Sądzicie że po ok 2 latach treningów można coś takiego zrobić?

Szukam treningów MMA/BJJ w Bielsku-Białej. Kontakt gg:5237822.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 104
siema.
nie jestem pewien czy to odpowiedni temat, ale nie chcę być zbluzgany za założenie nowego :d
w każdym bądź razie, jestem zainteresowany treningiem krav magi w poznaniu, jest w stanie ktoś polecić którąś z sekcji (o ile mi wiadomo to są 2)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 212
standardowo - idź na jedną, pochodź ze 2-3 miesiące, idź na drugą, pochodź tyle samo i sprawdź gdzie Ci bardziej pasuje:)

Szukam treningów MMA/BJJ w Bielsku-Białej. Kontakt gg:5237822.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Tylko SKMP.
www.kravmaga.org.pl 

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza rocznica

Następny temat

Noszenie noza...

WHEY premium