SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Teutońskiego Monstrum czyli GVT wg Wodyna str 187

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 282005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777980
przeczytałem i jakieś dziwne to tłumaczenie np :

Gdy siedzisz na skrzyni, golenie powinny być conajmniej równolegle z podłożem. dziwne

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
może powinno być co najmniej prostopadle?
dziwne to, ja nawet podczas zwykłego siedzenia na tapczanie nie mam goleni równolegle do podłoża

cokta ja to zrozumiałem, że trzeba ruszyć samymi mięśniami, ale wolałem się nie odzywać

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
WODYN
zamiast mierzyc obwod zacznij mierzyc grubosc fałdy odpowiednimi szczypcami

No to wtedy już w ogóle wpadłbym w kompleksy

Cokta
Spoko na pewno wszystko było żartobliwie

rion10
gdy przysiad do skrzyni wykonany jest prawidłowo to piszczele są równolegle lub dalej niż równolegle z podłożem.

Chyba chciał napisać prostopadłe bo jak miały by być równoległe , chyba że ze ścianą

skl15
dziwne to, ja nawet podczas zwykłego siedzenia na tapczanie nie mam goleni równolegle do podłoża

Myślę że 99,9% populacji naszej planety ma podobnie jak Ty

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378




10 SIERPIEŃ & 18 TRENING ''FULL BODY WORKOUT'' OBECNYM PLANEM(140- SYSTEMEM WODYNA)

CAŁOŚĆ PLANU STR. 30 i 49

W KAŻDYM ĆWICZENIU OKOŁO 60 % SWOICH MAKSÓW STRATEGICZNE COFNIĘCIE SIĘ KROK DO TYŁU POPRZEDNIO BYŁO 100 % .

1. WYCISKANIE HANTLI JEDNORĄCZ STOJĄC .

18 kg x 12
22 kg x 10
28 kg x 5
28 kg x 5
28 kg x 5



2. BOX PRZYSIAD .

60 kg x 8
95 kg x 8
95 kg x 8
95 kg x 8
95 kg x 8


3. WSPIĘCIA NA PALCE ZE SZTANGĄ .

115 kg x 60


4. WYCISKANIE LEŻĄC NA DOLNYM SKOSIE .

60 kg x 12
70 kg x 10
80 kg x 6
90 kg x 5
90 kg x 5
90 kg x 5



5. MARTWY CIĄG KLASYK [OBCIĄŻENIA JAK BOX PRZYSIAD]

95 kg x 8 x 4

6. BRZUSZKI .

4 serie x 25 powtórzeń. ( bez obciążenia)

7. PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU [ PEŁNE RUCHY PODCHWYT ]

CC x 8
CC x 6
CC x 5
CC x 5
CC x 5


Gdzie CC = ciężar ciała


Na koniec treningu interwały na rowerku czyli w moim przypadku 10 sekund sprint, następnie 40 do 50 sekund wolniejsze tempo x 10 .

********************************************************************************


Dość przyjemy trening bez bonusowych ćwiczeń .
W box siadach stosowałem technikę podobną do powerlifterów z USA coś w stylu Westside box squat , czyli nogi szeroko jak w sumo.
Bardzo fajnie mi się w ten sposób siadało , gorzej co prawda jest z powrotem zbliżyć nogi tak by móc zrobić kilka kroków do stojaków.
Nie mniej jednak myślę że mimo że i tak stopy ustawiałem szeroko będę się starał je jeszcze poszerzyć by spróbować w ten sposób dokładać kilogramów .
W innych cwiczeniach wszystko normalnie i przyjemnie .

Pozdro

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
"Myślę że 99,9% populacji naszej planety ma podobnie jak Ty"

Chyba, ze ktos siedzi na goleniach
Zartobliwie, czy nie, mile to w odbiorze dla Cokty nie bylo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777980
fragment przeze mnie wrzucony jest z tej strony z opisem box siadów

wydaje mi się że po rozluźnieniu mieśni a przed wstaniem delikatnie cofnąć tułów do tyłu (delikatnie) a później do przodu aby nadać delikatnie pęd korpusowi i wówczas włączyć do walki nogi

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
"Myślę że 99,9% populacji naszej planety ma podobnie jak Ty"

w sumie, nie dziwię się

przestańmy się kłócić i zacznijmy robić siady na jednej nodze w imię zasad

demol ja na bieganiu miałem interwały, ale trochę inne

dobra koniec spamu

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
ale rozpetalem dyskusje na temat box

a jak bede uporczywie dopytywal o diete,
chodz przy twoich zalozeniach sila to juz w duzo mniejszym stopniu sie ma niz w moich celach, a napewno smacznie mozesz sobie podjesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4131
Witaj. Dziękuję za motywacje :D

Będę tutaj zaglądał,pozdro !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4131
Oczywiście SOG i tutaj. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan

Następny temat

Ilość dni treningowych i ich rodzaj - proszę o radę.

WHEY premium