SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Viki - przygoda z biegami przez przeszkody

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 509883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobra, autka trzy widzę, samolot tez bym obstawiała, ze to to fioletowe w rogu, bo jak nie, to nie wiem... ale koparka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607841
Samolot to te dwa skrzydła narysowane ołówkiem zaznaczyłam na czerwono
Koparka słabo widoczna, jutro zrobię zbliżenie, bo teraz Młody spi. Widac tylko "gąsienice", reszta w postacie cieniutkiej kreski
Autek jest pięć





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607841
Dziś wycieczka biegowa, połączona z odkrywaniem nowych ścieżek i robieniem fotek Wyszło niecałe 10km a nogi mi sie zmęczyły... źle to wrózy przed niedzielnym 21km+

Fotki i wykres wrzucę, jak zgram na kompa. Jutro najpierw praca, później wieczorem trening z drużyną na przeszkodach W piątek nie wiem, jak będzie, a w sobotę praca i wieczorem wyjazd na zawody. W niedzielę górski półmaraton. Jak się nie odezwę, znaczy że umarłam

Na koniec obiecane zbliżenie koparki. 1-gąsienica, 2-ramię koparki, 3-łyżka


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Łyżka profesjonalna i jakby w ruchu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607841
Tak na szybko - bo niedoczas mam i będzie do niedzieli
Wczoraj wieczorem trening pod szyldem Runmageddon - krótka trasa ok. 1,5km w większość w lesie i po ciemku z czołówką na głowie Świetna zabawa i klimat. Kilka przeszkód, np. zasieki w lesie, ścianka, lina. Trening nagrywany przez profesjonalnych filmowców Dziś też idę, coś pocwicze, może się na film zalapie

Odebrałam wyniki badań. Ft3 wyszło trochę wyższe niż ostatnio i procentowo nie wygląda to już tak źle. Ogólnie hormony w normie, choć tsh blisko dolnej granicy.
Cukier po winogronach w normie, choć bliżej górnej granicy
Reszta ok, wszystko w normie oprócz... żelaza Mało, w porównaniu do poprzednich badań mocno spadło.
W poniedziałek idę do lekarza, ciekawe co powie na wyniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
Żelazo czasami razem z B12 chodzi. Robiłaś B12 też? Jak mało jajek i mięsa to może być mało B12 i to się czasami przekłada na żelazo. Ale to takie gdybanie:) Ciekawe co lekarz powie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607841
B12 nie robiłam, dostałam skierowanie tylko na podstawowe badania, np. samo tsh mimo że wszędzie można przeczytać że sam wynik tsh nic nie mówi i powinno się zrobić przynajmniej ft4 a najlepiej również ft3 (to już z własnej kieszeni).
Jajek i mięsa rzeczywiście mało ostatnio w diecie, jakoś nie mam ochoty na jajka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Viki - i jak?????

Kopanie z górami boli, wiem coś o tym. Daj Viki trochę czasu może jakoś się doczołga do kompa.
Viki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Motywacja- wytrwałość-organizacja

Następny temat

Bez spiny

WHEY premium