SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 855699

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Kwaz, najpierw jakies Elissy z Twojego działu rozpisują ludziom dziwaczne rygorystyczne diety z minutowym podzialem dnia a potem sie dziwicie, ze tak powaznie do tego podchodza...
Prawda jest taka, ze na wszelkie poranne katabolizmy itp, pomoc moze tylko koks lub genetyka...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nie przesadzaj

ale z drugiej strony mwoiels ze nigdy nei odsloniles abs a wiesz bez katrozniczej deity ceizko z tym

ale jest cos takiego jak zloty srodek nalezy wszystko wyposrodkowac i zdorwo do tego podchodzic chodz gdy trzeba dac z siebie wszystko ,bo jesli masz zamiar robic cos na pol gwizdka nie rob tego wcale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
"bo jesli masz zamiar robic cos na pol gwizdka nie rob tego wcale"

tak samo do tego podchodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
hmmm ale mozna robić cos na 90% gwizdka i ja tak to robie...
Wielu z Was(to nie do Kwazara) za krotko cwiczy i za krotko dba o diete... i nie wie co to znaczy, gdy po dluzszym czasie robienia czegos "na caly gwizdek" czujesz, ze jestes tym tak zmeczony, ze nawet efekt nie cieszy

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2005-12-11 11:34:14

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
tez sie zdarzalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
ktoś tu pytał, czy robić deficyt na CKD. Jakieś 300-500 kcal.
Marku, facet pyta o potas, więc dostaje info o potasie. Jako że - jak słusznie zauważyłeś - nie jest on najważniejszy, wkleiłem ogólną informację o zapotrzebowaniu na poszczególne składniki. Do kwestii zakwaszenia ma się to oczywiście nijak, ale też nie o to chodziło w pytaniu. Nie będę przecież facetowi, który pyta jak zawiesić lampę, tłumaczyć zagrożeń związanych z porażeniem prądem To też oczywiście cenna informacja, ale jakby trochę nie na temat

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7
Hmmm.....Ok przeczytałam cały artykuł i ogólnie.....nie mogę sie troszkę połapac....Tak, jak pisalam w swoim wątku : https://www.sfd.pl/temat238232/  mam wielki problem z przytyciem itd. (napisalam dlaczego itd.)...
Obliczylam dzieki temu artykulowi swoje dzienne zapotrzebowanie na kalorie (1069 KCAL) ...ale mam problem z tluszczami i reszta i w ogole z cala dieta....Metlik w glowie mi sie na robil straszny chlip chlip ;) Prooszeee o pomoccc.....Bo juz nie mam sil normalnie heh ;)))
POZDROOWIONKA 4 ALL ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
czegos nie kumam chcesz przytyc i stosujesz CKD redukcyjna???

Zmieniony przez - Grechus w dniu 2005-12-18 21:23:59

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
no właśnie Kitty, co jest grane? Pierwsza sprawa: 1069 kcal to śmieszna ilość. Niezależnie od jakichkolwiek wyliczeń musisz jeść nie mniej niż 1200 kcal. A do tego dodałbym jeszcze z 5%-10% zapotrzebowania. Obowiązkowo ćwiczenia siłowe i będzie ok

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

WHEY premium