SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 856980

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1946
dzień ładowania dobiegł końca i jaki ja jest szczęśliwy(wracam do mojej nie ulubionej oliwy z oliwek)cóż moge opisać a więc troche sie opychałem tuna se odpuściłem bo mi zbrzydł bardziej niz oliwa z ilwek,do południa było superowo od 15.kibelek stał sie dla mnie rajem,brzuch jak bym piłke połknoł burczy jakbym bym był na głodzie,przy próbie pierdy musze sie udawać do kibelka bo nie wiadomo co wyleci wiatr czy błoto ,przepraszam wszystkie panie czytające to moje przezycia ale to są fakty nie mity z zycia na ckd ide spać jutro rano zapodam sobie jajeczniczke i dodam oliwy z oliwek 15g i tymianku ,wracając do obserwacji cos mi sie wydaje ,że jeszcze w południe byłem w stanie ketozy,i do konca nie mam pewności czy z niej wyszedłem
Po czym można poznać ,że glikogen został uzupełniony jakieś konkretne zjawisko,odczucie,przesyt ?????????????

Nie spodziewajcie się niczego po człowieku, który pracuje wyłącznie dla potrzeb własnego życia, a nie dla swego trwania w wieczności.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
Quazar -> Pomoglbys mi profesjonalnie rozpisac diete CKD ? Moje dane:

Waga 85kg
Wzrost 174cm
Aktywnosc praca siedzaca + trening silowy oraz aerobowy 6 razy w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
mhmm wiesz nie robie tego na forum ,bo stworzylo by to niebezpieczny procedens ,ael zrobmy tak rozpiszemy nie jako przykladowy jadlospis na jeden dzien diety oraz na dzien ostaninego treningu i ladowania

Wiec :kazdy kto che niech wpisze produkty na jakich sie oprzemy i w dni tluszczowe i weglowdanowe ,ale nie moga to byc produkty ktorych nie znane bede (b/ww/tl/kcal ) wiec do dziela i jutro ukladamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8179
siemka dzisiaj 5 dzien na CKD nie wiem czy to mozliwe ale spadlo mi 3 cm z pasa i schudlem 3 kg niestety z łapki tez 0,5 cm ale to pryszcz :) jak beda takie efekty to napewno dam rady :)i dalej nie wiem czy nadeszla wkoncu ta ketoza :) no ale jak efekty to znaczy ze chyba nie jest źle moczu nie czuje :) moze to dlatego ze nigdy nie zwracalem uwagi jak pachnie i czy pachnie :)i jeszcze jedno qazar schudlem 3 kg odliczac juz kalorii ? czy to sie robi przy wiekszym spadku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1946
Prosze was nie męczcie naszego kochanego moderator takimi pytniami ja sie staram na bierząco informować forumowiczów jak jest na ckd więc to tylko woda dieta ma tą zalete ,że działa odwadniająca i dlatego zaleca sie picie duże ilości wody ja po 5 tygodniach schudłem 6kg z tygo to 2-3 kg będzie wody ,dlaczego poniważ gdybym przerwał teraz to w ciągu 3 dni przybiore od 3-4 kg wody,przy dietach zakłada sie spadek wagi zawsze o pore kilo więcej od zamierzonego i tak jak chcesz schudnąc 8kg muszisz zrzucić 11

Nie spodziewajcie się niczego po człowieku, który pracuje wyłącznie dla potrzeb własnego życia, a nie dla swego trwania w wieczności.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8179
ale ja sie komus musze pochwalic wynikami :P heheheh Qazar sie nie obrazi :)( mam nadzieje) dałem mu wkoncu soga :Pheeh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
nikt mi nie odpowiedzial
mam zamiar ulozyc sobei dietke ckd bo na lato trza jakos brzuszek ladny zorbic ale nie moge na to zebrac sil chwilowo moj kolega zaczyna wiec zobacze po nim jakie beda efekty

Ja sobie jako aeroby dam rowerek, ale jest maly ch.uj nie wiem jakim tempem jechac bo mi sie zepsul ten licznik na rowerku stacjonarnym mozna kupic cos co miezy puls?? jesli tak to po ile to stoi??

Na poczatek dodam sobie kofeine (kawa lub koffex okolo 200g) pozniej po jakims czasie moze tussi sie dorzci, nie wiem czy wrzucic antykatabolik jakis zeby za bardzo nie miec spadkow miesnia

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1769 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7568
zawodny na wszystkie twoje pytania znajdziesz odpowiedzi w wyszukiwarce

tetno mierzysz sam, bez urzadzen. jak? poszukaj.

tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"

moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/ 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

WHEY premium