SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Wygrana redukcja / podsumowanie str. 205

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160772

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 719 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16783
Gratuluję rekordów!

500ml mleka 3,2% <---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Boksero odpisałem Ci w moim dzienniku o spalaczach, a co do tego ich testu co o nim pisaliście to chętnie przyłączyłbym się:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
hehe to grupowo^^

s_1994 250 przed zrobieniem amciu i w trakcie drugie 250:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Janusz, no to zapraszamy :)

Ale musimy ustalić dokładnie termin od kiedy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
janusz dzieki za odpowiedZ:P kawy nie pije wiec tu powinno byc spoko:p

no to tylko data:P

zjadłem sobie 5 herbatników:<
dlatego zrobiłem mały sparing z bratem na spalenie tego xDD w połowie pleców mnie zdeka boli:< ciekawe od czego xd

dobra ide w kime zaraz:)

a i dzis mnie motywował "mój" hymn polski;)



nie wiem czemu ale lubie ten teledysk;]


Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-01-08 23:44:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Stary, to już nie masz co dalej ćwiczyć. Cała dieta poszła w długą. Daj już spokój z siłką i boksem, bo to już nic nie da.
Będziesz taki do końca życia i będziesz tył po 1 kg dziennie.

Te herbatniki to zabójstwo.


A tak poważnie to jak masz ochotę na słodkie to łyżka miodu do zielonej herbaty i spokój ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
no... zniszczyłem sobie całe życie... całe zepsułem:( jak ja to mogłem zrobić!! ide się zabić!! żegnajcie!

haahah^^ dobre nie no nie chce podjadać:P ale na 20dni 5 herbatników to nie tak strasznie :P + potem spaliłem je odrazu:PP dobra uciekam^^ a z tym miodem to niezły pomysł:P chociaż jak narazie nie mam takiej potrzeby:) ii smakuje mi zwykła:)

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-01-09 00:06:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Ale by herbatników 5 zostało ;D

Przez to w moich oczach nie będziesz już wyglądał tak samo, żegnaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
haha^^ ide spać elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
No narazie. Niech Ci się śni kebab, pizza, mięcho jakieś dobre, słodycze, no herbatniki obowiązkowo i miej koszmar z pedobearem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

stagnacja, stoje w miejscu już pół roku nic nie idzie :/

Następny temat

Plan na masę do oceny

WHEY premium