Podciąganie na drążku, podchwytem, do czoła: 3x masa ciała
3x +1,25
3x +3,75
3x +6,25
3x +8,75
3x +11,25
3x +13,75
3x +16,25FILM
Pompki na poręczach: 3x masa ciała
3x +2,5
3x +7,5
3x +12,5
3x +17,5
3x +22,5
3x +27,5FILM
Na siłkę i do domu rowerkiem
Komentarze:
No miał być trening w poniedziałek, ale nie dało rady przez robote. We wtorek też ledwo się udało. Pojechałem na trening zyebany po robocie w hvj, ale o dziwo - fajnie poszlo
- podrzut - git, do przodu
- przysiady 4 pauzy - nie wiedzialem jakimi ciezarami operowac, a WODZU wkleiles to co bylo ostatnio wiec tak zrobilem. no i dodalem 2 powt w ost serii
- podciąganie na drążku - zaskoczylem sam siebie Myslalem ze z 3 serie i po mnie bedzie, a tu prosze
- pompki na poręczach - no po podrzucie juz troche tricki zmeczone, ale poszlo Z zapasem. I na zakwasach z piatku caly czas
Dziś [tj środa] zrobiłem takie jakby aero - pojechałem do Panny i wróciłem do domu rowerem
Wyszło 2x po 25 minut Po pierwszej jeździe wypiłem ostatnią próbke hydrolizatu FA, po powrocie do domu jajca
A tu foto jakiegoś posiłku z tygodnia co był - śniadanie w pracy
A tutaj foto posiłku w pracy w poniedziałek - miałem być do 14, a musiałem zostać do 19...
I nie wziałem żarcia tyle, więc w pracowniczej restauracji kupiłem takiego obiada:
Pyry, schab, surówa I tak sie nie najadłem
Pozdro
Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2010-07-21 22:16:45