SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

adzik123 / Iść swoją drogą... / Nowy plan - str 205

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 306486

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Dobra git, bedą przerwy w skladance na barki


PLAN:

Rozumiem, ze robimy progresje az do nie zaliczenia danej il powtorzen?

Kurde, aż 7 powtorzen w ciagu
Zobaczymy jak to z tym sumo, bo kiedys probowalem i nie umialem sie ulozyc

Ale z tymi lydkami to jak? Licze ciezar wzgledem MC klasyka czy sumo?
bo jezeli robie siady na poczatku to nie wiem ile pojdzie w ciagu

czyli schemat taki:

fronty prog po 7powt
wspiecia ?
mc sumo prog po 7powt
uginanie nadgarstkow prog po 12 powt
brzuchocisk prog po 12 powt

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787445
to pewnie ja tak będę miał z klasykiem przez długi czas robiłem sumo a w przyszłym tygodniu przechodzę na klasyk , też będę miał problem z ułożeniem

dasz radę

widze że Wodyn na bieżąco podaje plan
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Tylko, ze przy sumo jakos tak mi nie pasuje
Zawsze chcialem tylko klasyka robic i tyle

No poki co caly plan nie jest gotowy i WODZU na bieżąco daje
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Trening nr 4 - 20.07.10

ZESTAW A2
Poprzedni taki trening:


Podrzut siłowy:
3x 32,5
3x 42,5
3x 52,5
3x 57,5
3x 62,5
3x 67,5
3x 72,5
3x 77,5
3x 82,5 (poprzednio 75x5 a wszystkie poprzednie serie tez po 5 powtorzen) FILM

Przysiady z 4 pauzami, 30-40-50% MC:
8x 65
8x 87,5
8x 110 (poprzednio 110x6)

Podciąganie na drążku, podchwytem, do czoła:
3x masa ciała
3x +1,25
3x +3,75
3x +6,25
3x +8,75
3x +11,25
3x +13,75
3x +16,25 FILM

Pompki na poręczach:
3x masa ciała
3x +2,5
3x +7,5
3x +12,5
3x +17,5
3x +22,5
3x +27,5 FILM


Na siłkę i do domu rowerkiem


Komentarze:

No miał być trening w poniedziałek, ale nie dało rady przez robote. We wtorek też ledwo się udało. Pojechałem na trening zyebany po robocie w hvj, ale o dziwo - fajnie poszlo

- podrzut - git, do przodu

- przysiady 4 pauzy - nie wiedzialem jakimi ciezarami operowac, a WODZU wkleiles to co bylo ostatnio wiec tak zrobilem. no i dodalem 2 powt w ost serii

- podciąganie na drążku - zaskoczylem sam siebie Myslalem ze z 3 serie i po mnie bedzie, a tu prosze

- pompki na poręczach - no po podrzucie juz troche tricki zmeczone, ale poszlo Z zapasem. I na zakwasach z piatku caly czas


Podrzut 82,5kg x3:





Podciąganie na drązku 3x +11,25 +13,75 +16,25:





Pompki na poręczach 3x +17,5 +22,5 +27,5kg:





Pozdro!
...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
no i git

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1774 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 50468
Podrzut robi wrażenie zwłaszcza że wykonany na luzie
wreszcie se pomachasz wiekszym ciezarkami na mniejszych powt

Troche tego prochu nakupiłes
chyba kazdy smak wzieles;p?

http://www.sfd.pl/Raptacz1/Dziennik_Treningowy/TS/SIŁA!/125str-t437206-s6699.html#eot
"Sraj się na ryj" Czarek M.
"Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
WODYN
No aż się zaszokowałem pochwałą od Ciebie
Dziex

raptacz
No był zapas, ale stwierdzilem, ze za tydzien doloze znowu
I tak +7,5kg

Białka owszem - wszystkie smaki, ale truskawka x2



****************************

Dziś [tj środa] zrobiłem takie jakby aero - pojechałem do Panny i wróciłem do domu rowerem

Wyszło 2x po 25 minut
Po pierwszej jeździe wypiłem ostatnią próbke hydrolizatu FA, po powrocie do domu jajca


A tu foto jakiegoś posiłku z tygodnia co był - śniadanie w pracy





A tutaj foto posiłku w pracy w poniedziałek - miałem być do 14, a musiałem zostać do 19...
I nie wziałem żarcia tyle, więc w pracowniczej restauracji kupiłem takiego obiada:





Pyry, schab, surówa I tak sie nie najadłem

Pozdro

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2010-07-21 22:16:45
...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
w treningu "piatkowym" masz jakieś ćwiczenia-życzenia?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787445
daj mu uginanie o kolano
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37378
Ćwiczenie-życzenie hmmm
Chyba wiem co adzika kręci .



Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Separacja czworogłowych.

Następny temat

System treningu dzielonego wg. Weidera - Pomoc

electro
Polecane artykuły