SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

adzik123 / Iść swoją drogą... / Nowy plan - str 205

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 306771

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
niby stosuje sie 10-20 sek

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Wuchta34
Widać, że w Poznaniu zagrzał trochę czasu
OPR -> ładna nazwa Kulturalna

King_Odin
X-Man ?!
Ty masz wejścia
Hmmmm o tej sztandze, może i by to ciekawe było

Devin
Siema.
Spoko - rozumiem co piszesz/uważasz
Ja się nie gniewam o ile jest to napisane kulturalnie, a tak to zrobiłeś
Cel jest zupełnie inny niż 6cio pak na brzuchu i żyły na bicepsach
Może kiedyś, jak już w łapie będzie 50cm

Rrumcek
Spoko, przyzwyczaiłem się
Bez nerwacji

WODYN
A te pauzy to o co chodzi?
Że po każdym powtórzeniu trzymam 10s?
Warto to robić? Nie próbowałem


*********************************************

Czwartek:
1 - jajka
2 - wątróbka drobiowa + makaron durum
3 - wątróbka drobiowa
4 - białko + oliwa
5 - twaróg + oliwa

Posiłek nr 1:





Posiłek nr 2- wątróbeczkę zakupiłem, pół kilo. No to do tego niecały kg cebulki i dusimy pod przykryciem. Bardzo smaczne






A popołudniu przyjechała do mnie babcia i otrzymałem niespodzianke... Babcia chyba wie co to LOW CARB:







Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1774 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 50468
Posiłem nr1 fajnie wygląda na pierwszy rzut oka myslaem ze jakąs pizza

Słodycze myślę że na rok ci starczą

Zmieniony przez - raptacz1 w dniu 2010-01-08 18:13:47

http://www.sfd.pl/Raptacz1/Dziennik_Treningowy/TS/SIŁA!/125str-t437206-s6699.html#eot
"Sraj się na ryj" Czarek M.
"Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do tych przerw wewnątrz serii to można to stosować w wiośle jednorącz, bo ja w końcowych seriach zawsze musze robić odstęp pomiędzy 1 a drugą łapą.


Adzik słodycze wyrzuć, albo oddaj ubogim, rodzeństwu, znajomym - ja tam zawsze robie.
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351411
Sevrond i po co marnujesz sobie dzieciństwo?

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Żeby nie musieć redukować na starość
/pzdr
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351411
redukcja to kilka tygodni,
dzieciństwo masz jedno.

poza tym im intensywniejsza redukcja, tym więcej słodyczy bezkarnie możesz zjeść po.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-01-08 20:31:31

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi sie dzieciństwo z słodyczami już kojarzy się za długo. Z resztą mi to do szczęścia już nie potrzebne, były mi potrzebne jak miałem 7 lat :D
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787449
Adzik jeszcze raz tu wpadne i znów będzie progres to dostajesz bana tyle ode mnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 659 Wiek 14 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14332
Krowki do gara wrzuc, zalej woda i bedziesz mial carbo po treningu

http://serwislodz.pl - naprawa komputerów Łódź

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Separacja czworogłowych.

Następny temat

System treningu dzielonego wg. Weidera - Pomoc

electro
Polecane artykuły