SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 623740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 248 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5435
Komu sie ****a nudziło i skasował pół tematu ? czytałem pokolei byłem na 73 stronie i nagle jest do 64...

" Co wy tu robicie odkąd powstało życie ?"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41203
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3542 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29933
no wiec ja tez sie podziele z wami historyją
W-F Ogólniak na siłce...
pod 60 kg kładzie sie nasz kox klasowy czyt. 55kg wagi
i prosi o ciszę i pełne skupienie !
nikt ma sie nei odezwac bo inaczej nie pojdzie...
wiec wziął tą sztangę przycisnął do klaty nie wytrzymałem i poszło "TY KUR**!"
Chyba nie musze tlumaczyc co było dalej...

Jednego serca!
tak mało mi trzeba.
Jednak widzę że żądam za wiele......

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2527
u nas w szkole miała być siłka i co? i ni mo
miała być w tamtym roku... a gdzie tam...
po feriach ni ma...
jestem zirytowany
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 700 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12869
ja nie majac jescze pojecia o slowni poszlem z kumplem i cwiczylem przenoszenie sztangilki wzdluz tylowia jednak nie dokrecilem do konca ciezaru i 5kg zleciolo mi na twarz.Mialem zlamany nos i przesuniecie chrzastki.

"Mięśnie Mówią Nie,
Ja Mówię Tak"

MOJA SIŁKA: http://www.sfd.pl/SiŁoWnIa_bY_PaWeL-t369290.html 

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
przez scianke w szatni słyszę jak romawiają dwa niezidntyfikowane głosy
- chuy kurva biorę dwie
- poyebało cię, na opakowaniu pisze że jedną na dobę
- chuy ja biorę dwie, chcesz to bierz jedną, zobaczymy kto latem będzie lepiej wyglądał
- to kurva trza będzie za tydzień drugą paczkę kupić
- no to się zrzucimy
- dobra, to dawaj dwie kurva, chuy, zobaczymy
- kurva, ale przypał, hehe
- no, pokaż czy wziąleś dwie
- paa... przecie wziąlem, w chuya bym cię nie robił
- no... mam nadzieję że wątroby mi nie wy***ie
- nic ci nie wy***ie, zobaczysz za tydzień wchodzę na _______



daje soga jak ktos zgadnie:

1. co jedli:
a) metanabol
b) supradyn
c) testosterol
d) glutarol
e) biosterol
c) vinstrol w tab


2. ile mieli lat

a) 17 - 18
b) 19 - 21
d) 15 - 16
c) 22 - 24
d) 25 - 31
e) 32 - 47


2. na co rzekomo miał wejsc jeden z rozmówców

a) na wagę
b) na dach jedynki (nr bloku zapewne) i skoczyć na głowkę jesli waga nie ruszy
c) na odblok
d) na cztery-pięc na serię
e) na pełnej kurvie do chaty i wy***ie starey w pysk



jakby co mogę dać podpowiedzi.


Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-03-16 15:27:26
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 752 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5227
1) Omega 3
2) Dzien po 13 urodzinach. Z kad wiadomo z kad pieniazki na ten przedrogi produkt.
3) By wpieroolic Wojtoki z 3c

Zmieniony przez - Chamillion w dniu 2007-03-16 18:04:16

Cytat: słuchaj młody, bez soku w tym sporcie nic nie zrobisz.... nauczyć Cie bić w dupe ..czy sam sprobujesz w domu ? <<--- From Animal.pl



Moj Test: http://www.sfd.pl/Atak_na_Mase_Xp+KA_by_Chamillion-t336616.html 

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
dobrze - sog. po zaznaczonych odpowiedziach od razu widać jakim jesteś człowiekiem. uczynny i dokładny uczeń LO, lubisz sztruksy i flanelowe koszule, nie umiesz wiązac krawata, ale za to potrafisz wypić 2 l coli duszkiem. na długich przerwach chodzisz do szkolnego sklepiku na zapiekankę albo hot-doga, na krótkich bierzesz drożdżówke, którą zjadasz ukradkiem na lekcji z głową pod ławką, udając, że szukasz zeszytu w plecaku. nie palisz - ale popalasz czasem, nie znasz przykazań kościelnych, a włosy zaczesujesz na lewą stronę. pierwszy raz ogolileś się 4 miesiące temu maszynką taty. na swięta matce kupujesz drabinę a ojcu klej do tapet. jesteś zamknięty w sobie i nie zwierzasz się nikomu z tego co Ci leży na sercu.



kto jeszce sprobuje swoich sił w quizie
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3487 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31473
przez scianke w szatni słyszę jak romawiają dwa niezidntyfikowane głosy
- chuy kurva biorę dwie
- poyebało cię, na opakowaniu pisze że jedną na dobę
- chuy ja biorę dwie, chcesz to bierz jedną, zobaczymy kto latem będzie lepiej wyglądał
- to kurva trza będzie za tydzień drugą paczkę kupić
- no to się zrzucimy
- dobra, to dawaj dwie kurva, chuy, zobaczymy
- kurva, ale przypał, hehe
- no, pokaż czy wziąleś dwie
- paa... przecie wziąlem, w chuya bym cię nie robił
- no... mam nadzieję że wątroby mi nie wy***ie
- nic ci nie wy***ie, zobaczysz za tydzień wchodzę na _______



daje soga jak ktos zgadnie:

1. co jedli:

c) testosterol +++

2. ile mieli lat

d) 15 - 16 +++

2. na co rzekomo miał wejsc jeden z rozmówców

a) na wagę +++




pozdr

- Siema. I jak, masz te zakwasy po wczorajszym wf ? Rozlał ci się kwas mlekowy?

+ No mam. Teraz czekam, aż go wp******i glukoza.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 752 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5227
dobrze - sog. po zaznaczonych odpowiedziach od razu widać jakim jesteś człowiekiem. uczynny i dokładny uczeń LO, lubisz sztruksy i flanelowe koszule, nie umiesz wiązac krawata, ale za to potrafisz wypić 2 l coli duszkiem. na długich przerwach chodzisz do szkolnego sklepiku na zapiekankę albo hot-doga, na krótkich bierzesz drożdżówke, którą zjadasz ukradkiem na lekcji z głową pod ławką, udając, że szukasz zeszytu w plecaku. nie palisz - ale popalasz czasem, nie znasz przykazań kościelnych, a włosy zaczesujesz na lewą stronę. pierwszy raz ogolileś się 4 miesiące temu maszynką taty. na swięta matce kupujesz drabinę a ojcu klej do tapet. jesteś zamknięty w sobie i nie zwierzasz się nikomu z tego co Ci leży na sercu.


PRawie sie zgadza tylko jem chowajac sie za ksiażka, 4 miech temu to juz jaja golilem maszyka taty. NIetety soga nie jestem wstanie odbic ale dzieki.

Cytat: słuchaj młody, bez soku w tym sporcie nic nie zrobisz.... nauczyć Cie bić w dupe ..czy sam sprobujesz w domu ? <<--- From Animal.pl



Moj Test: http://www.sfd.pl/Atak_na_Mase_Xp+KA_by_Chamillion-t336616.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

electro
Polecane artykuły