Trzeba sie wziąść w garść, ile masz lat 13? żeby ryczeć z byle powodu? Zamiast tracić bezsensownie czas czytaj poty układaj coś zrób jakieś aeroby, rusz dupe jednym słowem. Ja jeszcze niedawno miałem o wiele za dużo na blacie, teraz jest mniej ale jeszcze spora droga przedemną a kiedyś było o wiele mniej ale sie tym nie przejmuje tym bardziej dołuje!! Znajdź motywacje jakąś, obierz cel i się go trzymaj a po osiągnięciu nie spoczywaj na laurach!
Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył
- mafia tadkow niejadkow
-
zyzik wiesz powiem ci nie ma nic gorszego niz uzalnie nad soba ,trzeba wziasc dupe w garsc i zabrac sie za siebie ,nie ma takiego czekogs ja ja nie moge,ja tyje caly czas -->to tylko glupie wymoki ,wiem po sobie
Ale tak byłam zachwycona efektami, że pozwalałam sobie na co nieco i kg wróciły. Tym razem się nie poddam.

