SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Buli - zjem, poćwiczę, wyśpię sie, a reszta przyjdzie sama:-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8346 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 180203
Nie nie współpracuje, przestałem to robić z braku czasu (mojego)
wtedy też te treningi były do bani, teraz współpracuje z kimś innym również z naszego forum
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
Antkiem?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8346 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 180203
Przemkiem naszym przyszłym kulturystą
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
poyebało


nie no zartuje:D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8346 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 180203
Hah

Dobra lece do pracy, narka
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8346 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 180203
Siemanko
Kolejny dzien treningowy, motywacji pełnio!



Dieta







W śniadaniu 4 jaja miałby być, białko mi sie skończyło, dlatego po treningu same rodzynki..


TRENING
Shotgun week - 5

Podciąganie sie na drążku nachwytem
8x6 reps

Wyciskanie żołnierskie
1x8reps - 40kg
2-8x6reps - 50kg

Martwy ciąg
1x8reps - 60kg
2-8reps - 80kg






KOMENTARZ TRENONGOWY
W drążku ciężko mi sie podciągać, ale technicznie bardzo dobrze i czucie też super, w zołnierskim też mało zapasu, za to w ciągach jest sporo.



Zmieniony przez - Buli915 w dniu 2013-12-09 14:31:12
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 113142
Dlaczego sztangi w MC nie odkładasz? Ja właśnie skończyłem shotguna, fajny plan.
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
ja też nie odkładam i sobie chwale taką wersje
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
teoretycznie jest lepsze napięcie mięśniowe gdy nie odkładamy sztangi, natomiast ja dużo mocniej czuję plecy gdy właśnie odkładam sztangę po każdym powtórzeniu...

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8346 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 180203
Siema:
- Easy ja w tym tyg kończe ten plan, dla mnie jest straasznie nudny.

Co do mc, postanowiliśmy z Przemkiem, że taka wersja zostaje, czyli nie odkładam do końca
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stopniowany trening objętościowy

Następny temat

Zmiana formy treningu

electro
Polecane artykuły