Szacuny
399
Napisanych postów
15594
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
91830
Bo ten z sokolowa to mięso wołowe, ale, że po wejściu do unii zawartość mięsa w mięsie jest kwestią dyskusyjną moze tam być zdecydowanie mniej mięsa za to więcej produktów pochodzenia zwierzęcego jak to się ładnie nazywa, zatem dla zachowania pozorów dodaje się barwniki, substancje konserwujace, itp. Wszystkie produkty pochodzenia zwierzęcego w sklepach są nafaszerowane chemią, ten jego stek zapewne też, tylko to jest mięso a tatar z okołowa ma pewnie więcej ścięgien, jelit, fragmentów żołądka, skóry itp.
Szacuny
399
Napisanych postów
15594
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
91830
Dlatego idąc do sklepu po mielone idziemy do mięsnego bierem kawał mięcha np łopatki i mówim babie z wąsem: Pani mnie to zmiele na kotlety. I pani miele aż furczy, to jest jedyna metoda na dobre mielone mięso, pasztety kóre można zrobić zz podrobów itp.